God of War Ragnarok - poradnik. Solucja, questy, walka, eksploracja, znajdźki, krainy, FAQ, porady, zdolności - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

God of War Ragnarok

God of War Ragnarok - Zwierzęce instynkty

Mateusz Wróbel | 12.12.2023, 20:17

God of War Ragnarok - Zwierzęce instynkty

Opis misji pobocznej "Zwierzęcie instynkty" z Midgardu w God of War Ragnarok.

Podczas zwiedzania jeziora dziewięciu na pewno trafisz na jeden z kilku obozów łupieżców. Nad tym najbliższym, przy którym unosi się czarny dym, znajdziesz kilku wrogów, których zabicie aktywuje misję o tytule podanym wyżej.

God of War Ragnarok - Zwierzęce instynkty

Wystarczy tylko dostać się do tego miejsca, zabić wrogów i potem śledzić owe zadanie. Pozostałe obozy są oznaczone na mapie, a gdy je wyczyścisz, zawsze dojdzie do walki z bossem, Olufem Nautsonem.

God of War Ragnarok - Zwierzęce instynkty

Jak go pokonać?

  • Jak możesz zauważyć, przeciwnik korzysta z wielkiej włóczni, której końcówka jest rozpalona ogniem. Oznacza to, że wróg nie jest wrażliwy na ogień, lecz jego słabością jest mróz. Używaj w starciu topora Lewiatana.
  • Ataki przeciwnika są banalnie proste. Jest on niesamowicie wolny, a jego głównym atakiem jest zamachnięcie się i wykonanie obrotu - atak ten jest sygnalizowany na czerwono, więc odskakuj w takich momentach do tyłu.
  • Zwykłe ataki możesz blokować tarczą lub również wykonywać uniki.
  • Uważaj na strefy, które Oluf może wywołać, uderzając w nie mocnym atakiem w ziemię. Będą się one palić, co oznacza, że wchodząc w nie, zaczniesz stopniowo napełniać efekt podpalenia na Kratosie.
  • Tradycyjnie używaj runicznych ataków (te są bardzo potężne) i używaj mocniejszego topora wtedy, gdy jego wieczna zmarzlina zostanie w pełni naładowana (L1 + trójkąt na dualsense). Wroga bardzo łatwo zamrozić, więc pamiętaj o tym.

Po walce wróć do swoich wilków przy saniach, obejrzyj scenkę, a po niej misja dobiegnie końca.

Źródło: własne

Komentarze (99)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

God of War Ragnarok - SOLUCJA

cropper