God of War Ragnarok - poradnik. Solucja, questy, walka, eksploracja, znajdźki, krainy, FAQ, porady, zdolności - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

God of War Ragnarok

God of War Ragnarok - Topór Lewiatan i Ostrza Chaosu, czy będą dostępne od razu?

Mateusz Wróbel | 12.12.2023, 20:17

God of War Ragnarok - Topór Lewiatan i Ostrza Chaosu, czy będą dostępne od razu?

Czy dwie główne bronie Kratosa będą dostępne od razu w God of War Ragnarok?

Jak doskonale będą pamiętać fani God of Wara z 2018 roku, Kratos dopiero w drugiej połowie historii skupiającej się na wychowywaniu swojego syna - Atreusa - odzyskuje swoją drugą broń, czyli Ostrza Chaosu. Wcześniej musiał korzystać wyłącznie z topora Lewiatan.

Topór Lewiatan, i Ostrza Chaosu będą dostępne od początku rozgrywki w God of War Ragnarok. Bóg wojny nie stracił żadnej z tych broni pod koniec poprzedniej przygody, więc na nosi je przy sobie od niemalże początku rozgrywki.

God of War Ragnarok - Topór Lewiatan i Ostrza Chaosu

Gdyby tego było mało, to warto wspomnieć, że o ile zastosowanie topora Lewiatan jest podobne (najczęściej będziemy nim rzucać, a potem przywoływać, aby rozwiązać zagadki czy spróbować poprzecinać wrogów na kawałeczki), tak Ostrza Chaosu otrzymały wiele nowych kombinacji umiejętności, które sprawią, że będą one jeszcze potężniejsze.

Możliwe więc, że twórcy God of War Ragnarok postawili na to, abyśmy w trakcie starć z wieloma wrogami częściej używali potężnych Ostrzy Chaosu, a nie Lewiatana, który w tym przypadku posłuży bardziej jako broń boczna. Co więcej, oba oręże ulepszymy za zdobyte w trakcie walk i eksploracji materiały u Brokiego i Sindriego.

Źródło: własne

Komentarze (99)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

God of War Ragnarok - SOLUCJA

cropper