God of War Ragnarok - poradnik. Solucja, questy, walka, eksploracja, znajdźki, krainy, FAQ, porady, zdolności - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

God of War Ragnarok

God of War Ragnarok - Atrybut runy, jak zwiększyć statystykę odpowiadająca za zdolności broni?

Mateusz Wróbel | 11.11.2022, 21:50

God of War Ragnarok - Atrybut runy, jak zwiększyć statystykę odpowiadająca za zdolności broni?

Jak zwiększyć atrybut "runy" w God of War Ragnarok?

Kratos posiada 6 głównych statystyk, a jedną z nich są runy, które będziesz miał okazję wypróbować już podczas pierwszego rozdziału gry, rozgrywającego się w okolicach domu Kratosa i Atreusa. Po walce z Łowczynią otrzymasz pierwszą zdolność broni, jaką jest ukąszenie zimy. To specjalny atak, który możesz aktywować, przytrzymując L1 i R1/R2 - w zależności, do którego miejsca go przypiszesz.

God of War Ragnarok - Atrybut runy, jak zwiększyć statystykę odpowiadająca za zdolności broni?

Tradycyjnie atrybut runy wynosi 10 punktów (dzięki ostrzom chaosu). Stopniowo będziesz mógł znajdować elementy wyposażenia czy modyfikacje do głównych broni protagonisty, które zwiększą ów statystykę. Tutaj nie ma nic skomplikowanego - pamiętaj jedynie, że niektóre ulepszenia posiadanych już przedmiotów są w stanie zapewnić Ci dodatkowe atrybuty, więc odwiedzaj często Broka w domu Sindriego i sprawdzaj, czy przypadkiem nie możesz skorzystać z upgrade'ów.

Statystykę run możesz jednak zwiększyć na jeszcze jeden sposób. Wypatruj w świecie gry charakterystycznych drzew Yggdrasilu czy też ich bardzo grubych gałęzi, z których przebija się niebieski kolor. Bardzo często wiszą na nich nektary, które zapewniają trwałe korzyści w postaci zwiększenia atrybutu run o wartość 2. Im więcej łyków nektaru zdobędziesz z gałęzi Drzewa Świata, tym więcej zadasz obrażeń, używając umiejętności opartych na runach. Zwiększanie omawianego atrybutu zapewnia jeszcze większe zadawane obrażenia podczas korzystania ze zdolności broni.

Źródło: własne

Komentarze (97)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

God of War Ragnarok - SOLUCJA

cropper