God of War Ragnarok - poradnik. Solucja, questy, walka, eksploracja, znajdźki, krainy, FAQ, porady, zdolności - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

God of War Ragnarok

God of War Ragnarok - Najlepszy pancerz z Vanaheim, jak zdobyć?

Mateusz Wróbel | 12.12.2023, 20:17

God of War Ragnarok - Najlepszy pancerz z Vanaheim, jak zdobyć?

Jak zdobyć najlepszy pancerz z Vanaheimu w God of War Ragnarok?

W God of War Ragnarok znajdziesz wiele pancerzy. Na poprzedniej stronie poradnika opisaliśmy najlepsze elementy wyposażenia na start, a na tej podstronie podpowiadamy, jak zdobyć najlepszy pancerz dostępny w krainie Vanaheim - z nim bez problemu przejdziesz przez kolejne dwie, a może i nawet 3 sekwencje fabularne.

Pierwsze i najważniejsze - ukończ wątek główny Vanaheimu, aby odblokować nową towarzyszkę. Potem skonsultuj się z Lundą, która poprosi Cię o znalezienie tajemniczej kuli, a także trzech elementów pancerza - na tułów, ręce i biodra.

God of War Ragnarok - Najlepszy pancerz z Vanaheim, jak zdobyć?

Owe elementy nie są oznaczone na mapie, więc musisz je szukać własnoręcznie. Ich lokalizację opisaliśmy już na podstronie związanej ze znajdźkami w Vanaheimie, ale dla pewności podamy je także tutaj. Warto wyłącznie zaznaczyć, że owe elementy są pochowane w skrzyniach z czerwoną poświatą, a po ich zebraniu musisz udać się do Lundy i stworzyć nowe karwasze, zbroję oraz pas.

  • Zaginiony Kirys Lundy znajduje się w zasnutym przejściu, do którego dostaniesz się poprzez wyrycie runy na krysztale w lokacji "ruiny wśród klifów". Więcej na ten temat znajdziesz w misji Niepokój Frei, która została opisana w zakładce "zadania poboczne w Vanaheimie".

God of War Ragnarok - Najlepszy pancerz z Vanaheim, jak zdobyć? 2

  • Zaginione Karwasze Lundy - tym razem jedź na wyspę naprzeciwko Lundy. Gdy będziesz na miejscu, wystarczy, że zabijesz wrogów i wespniesz się po skałkach z lewej strony na góry. Potem, przechodząc pod mostem, odbij do małego pomieszczenia w lewo. Znajdziesz tutaj masę wybuchających roślin i czerwoną skrzynię, w której znajduje się ów przedmiot.

God of War Ragnarok - Najlepszy pancerz z Vanaheim, jak zdobyć? 3

  • Zaginiony Pas Lundy znajduje się w Ogrodzie Noatun. Zniszcz kryształ na jednej z bram, a dosatniesz się do małego pomieszczenia z czerwoną skrzynią. Wystarczy ją otworzyć. Natomiast do Ogrodu Noatun dostaniesz się, wykonując przysługi o nazwie "delta rzeki".

God of War Ragnarok - Najlepszy pancerz z Vanaheim, jak zdobyć? 4

Ponadto gdy stworzysz wszystkie elementy pancerzu i je na siebie narzucisz, otrzymasz premię do obrażeń wynoszącą aż 40%! Warto więc poświęcić trochę czasu na zdobycie tego pancerza. 

Źródło: własne

Komentarze (99)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

God of War Ragnarok - SOLUCJA

cropper