God of War Ragnarok - poradnik. Solucja, questy, walka, eksploracja, znajdźki, krainy, FAQ, porady, zdolności - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

God of War Ragnarok

God of War Ragnarok - Hardrefill Bezwzględny: Nagrobek berserków - Svartalfheim

Mateusz Wróbel | 12.12.2023, 20:17

God of War Ragnarok - Hardrefill Bezwzględny: Nagrobek berserków - Svartalfheim

Walka z bossem Hardrefill Bezwzględny w Svartalfheimie, w ramach misji Nagrobki Berserków.

Podczas wykonywania misji głównej w Midgardzie zdobędziesz przyrząd, dzięki któremu będziesz w stanie walczyć z Berserkami. Łącznie jest ich 12, a każde starcie wchodzi w skład zadania pobocznego o nazwie Godne króla.

Dusza Berserków - Svartalfheim

W Svartalfheimie, obok domu Durlina, spotkasz Hardrefilla Bewzględnego.

God of War Ragnarok - Hardrefill Bezwzględny: Nagrobek berserków - Svartalfheim

Jak go pokonać?

  • Podczas tego starcia najlepiej korzystać z włóczni. Oponent jest dość powolny i bardzo przyda Ci się dalekosiężny oręż. Pamiętaj jednak, że mimo tego, warto dobrać inne bronie i użyć runicznych ataków.
  • Nie warto blokować zwykłych, niesygnalizowanych uderzeń wroga. Zamiast tego wykonuj proste uniki i wyprowadzaj między każdym ciosem z serii jedno uderzenie włócznią.
  • Sygnalizowane na żółto ataki blokuj w ostatnim momencie, aby wyprowadzać potężne kontrataki. Gdy wróg wzbije się w powietrze, poczekaj sekundę, aż zacznie się do Ciebie zbliżać i dopiero dobądź tarczy.
  • Gdy wróg wzbije się w powietrze i nie będzie widoczny, wykonuj uniki, aby uniknąć zielonej strefy pod swoimi nogami. Wróg w nią wskoczy i wywoła uderzenie, które zada obrażenia wszystkiemu znajdującemu się w owym kółku.
  • Mając włócznię, możesz nią także rzucać we wroga, a gdy wbijesz w niego nawet pięć włóczni, zdetonuj je (wciskając trójkąt), aby zadać wrogowi sporo punktów dot. oszołomienia. Potem uderz go kilka razy, a oponent zostanie nawet ogłuszony na kilka sekund.
  • W ostatniej fazie walki wróg będzie dużo mobilniejszy, a jego seria ciosów wydłuży się nawet do czterech uderzeń. Bądź cierpliwy i nie daj się sprowokować - możesz w tym momencie zmienić broń i użyć pozostałych runicznych ataków lub zostawić na ten moment specjalną zdolność towarzysza.
Źródło: własne

Komentarze (100)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

God of War Ragnarok - SOLUCJA

cropper