God of War Ragnarok - poradnik. Solucja, questy, walka, eksploracja, znajdźki, krainy, FAQ, porady, zdolności - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

God of War Ragnarok

God of War Ragnarok - Lekarstwo dla zmarłych

Mateusz Wróbel | 12.12.2023, 20:17

God of War Ragnarok - Lekarstwo dla zmarłych

Opis misji Lekarstwo dla zmarłych w God of War Ragnarok.

Dostań się do delty rzecznej, a potem podpłyń pod małą wysepkę od prawej strony (patrząc od strony zatopionego pierścienia, pod którym przepłynąłeś). Tam znajdziesz ducha Mari, nieżyjącej kobiety, która poprosi Cię o przygotowanie lekarstwa.

God of War Ragnarok - Lekarstwo dla zmarłych

God of War Ragnarok - Lekarstwo dla zmarłych 2

Odwróć się więc za siebie i wdrap na murek. Potem strzel magiczną pieczęcią w pnącza po lewej stronie, ale tak, aby od razu dosięgnął jej ogień. Potem uderz w dwa zamki wokół mostu, aby opuścić go w dół. Przejdź kawałek dalej i zbierz pierwszy składnik. Potem zabij wrogów - w pierwszej kolejności zajmij się jednak nysą, która leczy oponentów. To małe robaczki, które już spotkałeś na swojej drodze.

God of War Ragnarok - Lekarstwo dla zmarłych 3

Jeden z nich znajduje się na ścianie po lewej stronie, a drugi za wrogami. Najpierw zabij ich (np. połącz magiczną pieczęć z toporem), a potem zajmij się pozostałymi. Zbierz składnik przy małej skrzyni po lewej stronie i rusz dalej przed siebie. Zauważysz kolejny most, którego nie opuścisz poprzednim sposobem.

God of War Ragnarok - Lekarstwo dla zmarłych 4

Popatrz się w prawo (od murku, przez który biegną pnącza) i zniszcz zamek, na którym uczepiona jest lina. Gdy blisko Ciebie podjedzie nowy przyrząd, nałóż na prawe palenisko magiczną pieczęć i przeciągnij go ostrzami chaosu w prawą stronę, aby rzeczone palenisko zostało podpalone. Potem ustaw magiczne pieczęcie w następujący sposób:

  • Pierwszą z nich wrzuć na palenisko z lewej strony;
  • Drugą na środek żyrandolu;
  • Trzecią wrzuć w palenisko z prawej strony (gdy już będzie się świecić - traf tak, aby celownik przybrał fioletowy znacznik).

Po tym zapalisz lewe palenisko i rozwalisz teraz pnącza, przesuwając mechanizm w lewą stronę.

God of War Ragnarok - Lekarstwo dla zmarłych 5

Na sam koniec wystarczy jeszcze rzucić magiczną pieczęcią w palenisko z lewej strony, przy pnączach. Zabierz ostatni składnik i wraz z nim wróć do Mari, po drodze zabijając ostatnich wrogów.

Źródło: własne

Komentarze (99)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

God of War Ragnarok - SOLUCJA

cropper