God of War Ragnarok - poradnik. Solucja, questy, walka, eksploracja, znajdźki, krainy, FAQ, porady, zdolności - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

God of War Ragnarok

God of War Ragnarok - Romanse, czy występują?

Mateusz Wróbel | 12.12.2023, 20:17

God of War Ragnarok - Romanse, czy występują?

Czy w God of War Ragnarok występują romanse?

God of War Ragnarok oferuje opowieść, która trwa przynajmniej 20 godzin. Podczas przygody poznajemy wiele nowych bohaterów, a z niektórymi starymi nawiązujemy nawet relację, aby przeżyć ragnarok i położyć kres rządom Odyna.

UWAGA NA SPOILERY!

Kratos wciąż przeżywa śmierć Faye, która jednak w tej odsłonie pojawia się w formie snów. Kobieta dźwiga boga wojny na duchu. Ten otwiera się bardziej do Frei czy Atreusa. Szczególnie dużą zmianą w rozgrywce jest to, że przedstawicielka Wanów i była żona Odyna - Freja - współpracuje z Kratosem i bardzo dobrze się dogadują.

Nawet po zakończeniu gry obaj bohaterowie wspólnie przemierzają Dziewięć Światów, pomagając innym mieszkańcom. Jednakże mimo tego, że są blisko siebie i bardzo się szanują, nie dochodzi między nimi do romansu. Koniec końców w God of War Ragnarok romansów czy scen seksu nie znajdziemy.

Źródło: własne

Komentarze (99)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

God of War Ragnarok - SOLUCJA

cropper