God of War Ragnarok - poradnik. Solucja, questy, walka, eksploracja, znajdźki, krainy, FAQ, porady, zdolności - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

God of War Ragnarok

God of War Ragnarok - Atreus jako grywalna postać, czy sterujemy synem Kratosa?

Mateusz Wróbel | 12.12.2023, 20:17

God of War Ragnarok - Atreus jako grywalna postać, czy sterujemy synem Kratosa?

Czy w God of War Ragnarok sterujemy Atreusem, synem Kratosa?

Fabuła God of War Ragnarok trwa nawet 25 godzin. Zaczynamy ją w domu Kratosa, w Midgardzie, naprawdę efektowną sekwencją z Freyą, a potem Odynem. Ponadto fabuła zabiera nas do większości najważniejszych krain nordyckich, a podczas tychże wypraw nie sterujemy wyłącznie Kratosem.

God of War Ragnarok - Starzy znajomi: Atreus w Midgardzie, Wybrzeże Dziewięciu, Wąż Jormungard, Freya 7

Santa Monica Studio zdecydowało się na bardzo ważny ruch i postanowiło przedstawić opowieść o zbliżającej się wojnie - Ragnaroku - z dwóch perspektyw. Boga Wojny, Kratosa, oraz jego syna - Atreusa. Oznacza to, że niektóre misje przeżywamy jako Atreus, sterując nim. Zabijamy oponentów łukiem lub z łuku, a także możemy rozwiązywać zagadki Atreusem.

Nie możemy natomiast manualnie przełączać się między owymi grywalnymi bohaterami. Przez większość gry sterujemy Kratosem, ale Atreusowi poświęcono kilka sekwencji bardzo dobrze wypełniających historię, a w niektórych momentach nawet wywracającą ją do góry nogami. 

Źródło: własne

Komentarze (100)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

God of War Ragnarok - SOLUCJA

cropper