God of War Ragnarok - poradnik. Solucja, questy, walka, eksploracja, znajdźki, krainy, FAQ, porady, zdolności - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

God of War Ragnarok

God of War Ragnarok - Pieśń piasków

Mateusz Wróbel | 12.12.2023, 20:17

God of War Ragnarok - Pieśń piasków

Opis misji pobocznej Pieśń piasków w God of War Ragnarok.

Po wykonaniu misji pobocznej Tajemnica Piasków (uwolnieniu stworzenia), będziesz mógł wejść w interakcję z lustrem, wyryć runę i przejść na zachód Alfheimu. Po dotarciu do Zakazanych Piasków ta misja pojawi się w Twoim dzienniku. Aby z nią ruszyć, udaj się do centrum regionu.

God of War Ragnarok - Pieśń piasków

Znajdziesz tutaj dobiegające światło z jaskini (po jednej pochodni po bokach od wejścia). Dostań się do środka, schodząc po skałce w dół. Zniszcz zielony metal dźwiękową strzałą i przeskocz na drugą stronę. Zeskocz w dół, a potem popatrz w lewo - na coś, co przypomina paszczę.

God of War Ragnarok - Pieśń piasków 2

Musisz strzelić w to dźwiękową strzałą, a potem zniszczyć zielony metal tym samym sposobem, co przed chwilą. Potem złap się filara przed sobą i odbij się na drugą stronę. Kawałek dalej przeskocz po hakach w lewo i przejdź po skałach w prawo. Gdy zauważysz więcej materii, wyciągnij topór.

God of War Ragnarok - Pieśń piasków 3

Rzuć nim o fioletowy kamień. Dzięki temu zniszczysz pnącza i przejdziesz dalej. Zniszcz szybko gniazdo pełzaczy, a potem walcz z potworami i elfami światła. Następnie przeciśnij się przez szczelinę w ścianie po lewej stronie od drzewa. Potem skorzystaj z haków i dostań się do miejsca, gdzie znajduje się kolejna mocna materia.

God of War Ragnarok - Pieśń piasków 5

Otwórz paszczę i rzuć toporem w fioletowy kamień, aby zniszczyć ową materię. Potem przeskocz do kolejnej lokacji po hakach wbitych w skały, zabij elfów i wdrap się po skale na samym końcu pomieszczenia do góry. Przy kokonach zeskocz w dół (z lewej strony) i rzuć toporem przez wszystkie z nich. Potem dotrzesz do hafgufy.

God of War Ragnarok - Pieśń piasków 6

Pierwsze, co musisz zrobić, to odbić topór i zniszczyć materię nad sobą. Potem przeskocz na drugą stronę lokacji i otwórz paszczę przed Tobą (na lewo od ostatniego kokonu) strzałą dźwiękową Frei/Atreusa, a potem odbij od fioletowego kamienia topór, aby zniszczyć trzy kokony. Potem wróć na początek i przebij toporem 3 kolejne kokony znajdujące się blisko stworzenia.

God of War Ragnarok - Pieśń piasków 7

Na sam koniec wróć do miejsca, z którego wyeliminowałeś pierwsze kokony i popatrz w prawo, gdzie znajdziesz ostatnie kokony do zniszczenia. Gdy je usuniesz, hafgufa wyjdzie na zewnątrz. Idź do wyjścia (za towarzyszem), zabij wrogów, a potem wspinaj się do góry.

God of War Ragnarok - Pieśń piasków 8

Przy mocnych materiach odbij topór od fioletowego kamienia - tego po lewej stronie. Ten zniszczy materią po prawej stronie. Wdrap się po niej do góry. Potem ustaw, strzelając w zamek, blok z fioletowym kamieniem w taki sposób, aby mógł on się odbić i zniszczyć materię. Potem wyjdź na zewnątrz, zabijając jeszcze przy wyjściu ostatniego elfa światła. Potem zniszcz pnącze, do którego prowadzi Cię znacznik.

Po tym usuniesz burzę w tym regionie i tym samym zakończysz to zadanie poboczne.

Źródło: własne

Komentarze (100)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

God of War Ragnarok - SOLUCJA

cropper