God of War Ragnarok - poradnik. Solucja, questy, walka, eksploracja, znajdźki, krainy, FAQ, porady, zdolności - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

God of War Ragnarok

God of War Ragnarok - Poprzez światy (wieczne ognisko)

Mateusz Wróbel | 12.12.2023, 20:17

God of War Ragnarok - Poprzez światy (wieczne ognisko)

Opis misji Poprzez światy w Midgardzie w God of War Ragnarok.

Podczas wykonywania wątku fabularnego w Midgardzie dotrzesz na wschód jeziora dziewięciu. Zanim zostawisz wilki i sanie, warto sprawdzić miejsce z lewej strony. Na końcu ścieżki znajdziesz wieczne ognisko.

God of War Ragnarok - Poprzez światy (wieczne ognisko)

God of War Ragnarok - Poprzez światy (wieczne ognisko) 2

Przy nim zauważysz listę składników, które musisz zdobyć, aby wzniecić ogień. Przejdź do listy celów i przysług i wyszukaj tej z tytułem podanym wyżej. Musisz znaleźć 4 rośliny, a każda z nich znajduje się w innej krainie (najedź na składnik, aby przeczytać szczegóły z prawej strony). Poniżej opisujemy, gdzie je dokładnie znaleźć:

Pierwszy składnik w Midgardzie:

God of War Ragnarok - Poprzez światy (wieczne ognisko) 3

Gdy odwrócisz się od wiecznego ognia i pójdziesz do tyłu, popatrz na inicjały namalowane pomarańczową farbą na skale z lewej strony. Na ziemi, tuż przed nimi, znajdziesz pierwszy składnik.

Drugi składnik w Svartalfheimie:

Drugi składnik w Svartalfheimie:

Drugi składnik w Svartalfheimie: 2

Gdy będziesz w kuźni (zaprowadzą Cię tutaj dwa cele fabularne), dostań się w pobliże skrzyni Norn, a na skale po lewej stronie zauważysz kolejne inicjały - tym razem namalowane zieloną farbą. Obok skrzyni Norn będzie leżał drugi składnik.

Trzeci składnik w Alfheimie:

Trzeci składnik w Alfheimie:

Trzeci składnik w Alfheimie: 2

Dostań się do południowo-zachodniej lokacji - dokładniej tam, gdzie znajduje się skrzynia Norn, a na kamieniach znajdziesz malowidło (czerwona farba). Przejdź pod kamieniem, a znajdziesz kolejny składnik.

Czwarty składnik w Vanaheim

Czwarty składnik w Vanaheim

Czwarty składnik w Vanaheim 2

Dostań się do zapadliska, przejdź obok pierwszej mistycznej bramy, gdzie miniesz jelenia. Potem znajdziesz się w miejscu, gdzie zaatakuje Cię smok. W pierwszej kolejności zniszcz dwie kolumny, atakiem włócznią i ich detonacją, gdy oponent będzie na nich stał. Wykurzysz go z tej miejscówki, a zajmiesz się nim później. Musisz obowiązkowo zakończyć questa o nazwie "Powrót rzeki", który sprawi, że będziesz mógł po lokacji krateru podróżować łodzią. Rozgrywa się on w regionie dżungli, na południu od równin. Gdy go wykonasz, wróć do zapadliska, a przy pierwszej mistycznej bramy (tam, gdzie był jeleń), skorzystaj z łodzi i płyń do lokacji (przez jaskinię), gdzie był smok. Otwórz bramę po lewej stronie, a kawałek za nią znajdziesz ostatni składnik.

Ognisko

Mając wszystkie składniki, wróć do Midgardu i ogniska. Wysłuchaj końcówki historii, a misja dobiegnie końca.

Źródło: własne

Komentarze (99)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

God of War Ragnarok - SOLUCJA

cropper