God of War Ragnarok - poradnik. Solucja, questy, walka, eksploracja, znajdźki, krainy, FAQ, porady, zdolności - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

God of War Ragnarok

God of War Ragnarok - Jelenie Pór Roku

Mateusz Wróbel | 12.12.2023, 20:17

God of War Ragnarok - Jelenie Pór Roku

Opis misji pobocznej "Jelenie Pór Roku" w God of War Ragnarok.

Gdy będziesz wykonywał misję poboczną o nazwie "Za Vanaheim!" (opisaliśmy ją w zakładce misje poboczne w Vanaheimie), to będziesz musiał odprowadzić swojego towarzysza do mistycznej bramy. Na lewo od niej znajdziesz wysłannika wiewiórki z domu Sindriego.

God of War Ragnarok - Jelenie Pór Roku

Porozmawiaj z nią i popatrz na jelenia o niebieskiej poświacie, a aktywujesz tę misję. Musisz udać się do Ratatoska i zamienić z nim słówko w jego kryjówce, na lewo od domu Sindriego. Uczyń to, zabierz karmę, a następnie wróć do miejsca z jeleniem koloru niebieskiego. Wejdź z nim w interakcję, a uwolnisz pierwsze zwierzę. Potem dostań się do zapadlisk na wschodzie równin. Przy mistycznej bramie, naprzeciwko obozu wrogów, znajdziesz drugiego jelenia.

God of War Ragnarok - Jelenie Pór Roku 2

Następnie wykonaj misję poboczną "trzęsąca się jama", a po zabiciu smoka przejdź przez szczelinę w pnączach (wcześniej je zniszcz) i biegnij cały czas ku górze. Po zabiciu kilku wrogów i zniszczeniu kamienistej podłogi otwórz bramę, a dotrzesz do jeziora, w którym zamieniasz kryształy na inne fanty. Za nim, na górce, znajdziesz trzeciego jelenia.

God of War Ragnarok - Jelenie Pór Roku 3

Ostatni jeleń z kolei znajduje się w dżungli. Musisz najpierw wykonać misję "Powrót rzeki", a następnie podpłynąć pod przystań (z lewej strony, a więc wschodniej) do przystani, z której dotrzesz do miejsca, w którym troll rzuca do Ciebie skałami. Zabij wrogów, a potem popatrz na kłody stojące na drodze przy wielkim drzewie. Zniszcz je ostrzami chaosu i spraw, aby nastał dzień (przy niebieskim ołtarzu).

God of War Ragnarok - Jelenie Pór Roku

God of War Ragnarok - Jelenie Pór Roku7

Wróć tutaj i dostań się do owego drzewa. Teraz będziesz mógł przeskoczyć na drugą stronę i złapać ostatniego jelenia. Wróć teraz do zleceniodawcy przy domu Sindriego, aby zakończyć tę misję.

Źródło: własne

Komentarze (99)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

God of War Ragnarok - SOLUCJA

cropper