God of War Ragnarok - poradnik. Solucja, questy, walka, eksploracja, znajdźki, krainy, FAQ, porady, zdolności - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

God of War Ragnarok

God of War Ragnarok - Towarzysze, czy można zmienić kompana?

Mateusz Wróbel | 12.12.2023, 20:17

God of War Ragnarok - Towarzysze, czy można zmienić kompana?

Czy w God of War Ragnarok można zmienić osobę towarzysząca nam w eksploracji?

W God of War Ragnarok postawiono na nie jednego kompana, a dwóch - w tytule towarzyszy nam nie tylko Atreus, ale również Freja. Skorzystamy z pomocy obu podczas przechodzenia głównego wątku, jak i tego pobocznego.

UWAGA NA SPOILERY!

Czy jednak możemy zmieniać dostępnych kompanów? Fabuła w God of War Ragnarok została przedstawiona w taki sposób, aby w pierwszej i trzeciej połowie gry towarzyszył nam Atreus, a w środku historii - Freja. Nie mamy żadnego wpływu na to, kto będzie nam towarzyszył. Jeśli kogoś lubimy bardziej, to możemy wykonać wspólnie z nim misje poboczne dostępne w różnych krainach. Dialogi się wtedy dość mocno różnią.

Jak wygląda sytuacja po zakończeniu gry? Bardzo podobnie, aczkolwiek przez rozwiązania w fabule, w epilogu, jak i całym endgamie, w którym możemy podokańczać wiele spraw (aktywności poboczne, znaleźć znajdźki itp.), towarzyszy nam wyłącznie Freja, z którą de facto odbudowujemy Dziewięć Światów. Na to również nie mamy żadnego wpływu.

Źródło: własne

Komentarze (99)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

God of War Ragnarok - SOLUCJA

cropper