God of War Ragnarok - poradnik. Solucja, questy, walka, eksploracja, znajdźki, krainy, FAQ, porady, zdolności - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

God of War Ragnarok

God of War Ragnarok - Tajemnicza kula

Mateusz Wróbel | 12.12.2023, 20:17

God of War Ragnarok - Tajemnicza kula

Opis zadania "Tajemnicza kula" w God of War Ragnarok.

Gdy już pomożesz Frei w zniszczeniu klątwy i wrócisz z nią do obozu, pomów z Lundą znajdującą się w warsztacie Broka. Powie Ci ona o tajemniczej kuli i elementach rzemieślniczych, które możesz zebrać, aby pani kowal mogła wykonać dla Ciebie specjalny pancerz. Rusz więc do znacznika.

Uwaga! Ta misja nakłada się z zadaniem Sumienie dla zmarłych oraz Niepokój Frei! Tam dokładniej tłumaczymy (opisy tych misji znajdziesz w zakładce "zadania poboczne w Vanaheimie", jak dostać się do tego miejsca.

God of War Ragnarok - Sumienie dla zmarłych 2

Idź na wyspę naprzeciw warsztatu krasnoludów, zabij wrogów, a potem porozmawiaj ze zjawą znajdującą się przy skałach z lewej strony. Przeskocz po zniszczonym przejściu, a będąc na ostatniej "platformie", użyj magicznych pieczęci w taki sposób, aby zniszczyć pnącza przy łańcuchu.

God of War Ragnarok - Sumienie dla zmarłych 3

Gdy zniszczysz pnącza, wejdź na górę i wyryj na krysztale runiczne słowo. Otworzy Ci to drogę do kolejnego ujścia rzeki, które prowadzi już do miejsca, w którym Freya odbyła ślub z Odynem. Wsiądź na łódź i przepłyń po otwartej przed chwilą drodze. Gdy tylko odkryjesz nowy teren (pojawi się informacja o tym na ekranie), odbij w lewo, w ujście rzeki. Dotrzesz do jaskini - zasnutego przejścia.

God of War Ragnarok - Tajemnicza kula

Potem, będąc w jaskini, odbij na pierwszą plażę po prawej stronie. Przy warsztacie z lewej strony znajdziesz kulę. Zbierz ją, a potem wróć z nią do Lundy. Wysłuchaj rozmowy kończącej się komiczną sytuacją.

Źródło: własne

Komentarze (99)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

God of War Ragnarok - SOLUCJA

cropper