God of War Ragnarok - poradnik. Solucja, questy, walka, eksploracja, znajdźki, krainy, FAQ, porady, zdolności - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

God of War Ragnarok

God of War Ragnarok - Beigadr Straszny: Nagrobek berserków - Svartalfheim

Mateusz Wróbel | 11.11.2022, 21:50

God of War Ragnarok - Beigadr Straszny: Nagrobek berserków - Svartalfheim

Walka z bossem Beigadr Straszny w Svartalfheimie, w ramach misji Nagrobki Berserków.

Podczas wykonywania misji głównej w Midgardzie zdobędziesz przyrząd, dzięki któremu będziesz w stanie walczyć z Berserkami. Łącznie jest ich 12, a każde starcie wchodzi w skład zadania pobocznego o nazwie Godne króla.

Dusza Berserków - Svartalfheim

God of War Ragnarok - Beigadr Straszny: Nagrobek berserków - Svartalfheim

Ten nagrobek znajduje się na północy Svartalfheimu, przy wyspie Alberyka. Znajdziesz tutaj oponenta, który specjalizuje się w elektryczności:

 • Głównym atakiem wroga są strefy, które rażą Kratosa. Gdy wróg utrzymuje się w górze i wypuszcza pioruny, wykonuj przewroty w lewo/prawo lub do tyłu/do przodu, aby uniknąć porażenia. Wszystkie strefy są oznaczone na ziemi kolorem czerwonym.
 • Gdy wróg unosi się w powietrzu i wykonuje uderzenie nie do zablokowania, to poczekaj chwilę, zanim wykonasz przewrót - unik zrób dopiero wtedy, gdy będą lecieć w Twoją stronę cztery naelektryzowane kule. Jeśli zrobisz go wcześniej, to zostaniesz porażony, złapany w sidła i stracisz sporo HP oraz czasu. 
 • Jeśli wróg puszcza jedną kulę, wykonaj prosty przewrót wtedy, gdy będziesz blisko niego.
 • Wróg potrafi puszczać kule również po ziemi, w linii prostej. Ten atak jest sygnalizowany żółtym kolorem, więc możesz go zablokować, jeśli będziesz stał na linii ostrzału.
 • Trzymaj wroga na dystans, a bez problemu przejrzysz jego ciosy - staraj się do niego nie zbliżać, bo wtedy on może teleportować się za Ciebie (sprawdzaj zielony dym, który wskazuje, gdzie zaraz pojawi się jego postać) lub wykonać bardzo szybkie uderzenie od tyłu, które Cię unieruchomi na kilka sekund.
 • Wróg wykonuje również uderzenia z powietrza sygnalizowane zieloną strefą na mapie - wtedy wystarczy tylko wykonać unik w lewo lub prawo, aby uniknąć uderzenia.
 • Gdy wróg unosi się w powietrzu, możesz nałożyć na niego efekt trucizny od Frei lub rzucać w niego toporem Lewiatan. Nie zadasz mu wiele obrażeń, ale zawsze coś.
 • Gdy zdecydujesz się podejść bliżej, najlepiej sprawdzi się włócznia, którą najszybciej wyprowadzasz ciosy. Beigardr jest bardzo mobilny, więc odpuść sobie topór Lewiatan.
 • Z racji tego, że boss specjalizuje się w elektryczności, jego słabością jest zamrożenie oraz podpalenie. Najlepiej będzie używać tych dwóch oręży i próbować nałożyć któryś z wymienionych przed chwilą efektów, aby uniemożliwić oponentowi unoszenie się w powietrzu.
 • Wszystkie ataki wroga możesz przełamywać, używając gniewu w spartańskim szale. 
 • Przeciwnik ten jest bardzo ciężki do pokonania, więc miej przy sobie kamień wskrzeszenia.
Źródło: własne

Komentarze (97)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

God of War Ragnarok - SOLUCJA

cropper