God of War Ragnarok - poradnik. Solucja, questy, walka, eksploracja, znajdźki, krainy, FAQ, porady, zdolności - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

God of War Ragnarok

God of War Ragnarok - Tajemnica piasków

Mateusz Wróbel | 12.12.2023, 20:17

God of War Ragnarok - Tajemnica piasków

Opis misji Tajemnica Piasków w God of War Ragnarok.

Po tym, jak wrócisz do domu Sindriego z Freją, będziesz mógł pomówić z Brokiem. Ten wręczy Ci nowe zadanie poboczne, w którym będziesz musiał udać się na pustynie w Alfheimie i znaleźć cierpiące stworzenie. W tym celu udaj się na południowy wschód Pustkowi. Skorzystaj z sani i dojedź nimi do miejsca, z którego dobiega ogień - przy wejściu jest pochodnia, a na prawo od wejścia znajdziesz rozpaloną lampę.

God of War Ragnarok - Tajemnica piasków

Ponadto towarzysz odezwie się do Ciebie, gdy zbliżysz się do tego miejsca. Wejdź do środka, zejdź w dół, a dotrzesz do wyrwy. Przeskocz nad przepaścią, rozwal kokon, zabij ciemnego elfa. Po tym popatrz na fioletowe lustro z lewej strony - musisz odbić topór w taki sposób, aby zniszczyć 3 kokony za jednym zamachem.

God of War Ragnarok - Tajemnica piasków 2

Ustaw się tak, jak na powyższym obrazku i rzuć toporem. Potem zabij pozostałych wrogów i wejdź do lokacji, gdzie znajdziesz kolejne elfy. Po ich ubiciu wdrap się na górę i idź w lewo. Potem przejdź na drugą stronę jaskiń, zjeżdżając po linie i idź przed siebie. Wskakuj na haki i przejdź na drugą stronę.

God of War Ragnarok - Tajemnica piasków 2

Następnie zejdź w dół i popatrz w prawo - w stronę lustra i kokonów. Ustaw topór tak, aby zniszczyć kokony.

God of War Ragnarok - Tajemnica piasków 3

Wdrapuj się po skałach do góry, a potem przeskocz do kolejnej lokacji. Zejdź po łańcuchach w dół, a dotrzesz do kolejnej lokacji, gdzie znajdziesz lorda ciemnych elfów. Uważaj na jego granaty ogłuszające (ściemniają one ekran). Potem przeciśnij się pod skałami i zejdź w prawo - za żółtymi kamieniami znajdziesz łatwopalny dzban, w którego musisz rzucić toporem.

God of War Ragnarok - Tajemnica piasków 4

Następnie podejdziesz do kolejnych kokonów. Przestrzel ten po lewej stronie i ustaw topór tak, aby odbił się od lustra, a zniszczysz kokony i przejdziesz dalej. Po przeskoczeniu przez przepaść popatrz w lewo i rzuć toporem w łatwopalny dzban przy żółtych kamieniach.

God of War Ragnarok - Tajemnica piasków 5

Potem wróć się i przebij kolejne kokony z wykorzystaniem luster. Wdrap się na górę, miń czerwoną skrzynię z prawej strony i ustaw lustro zawieszone na haku tak, aby znajdowało się one po Twojej prawej stronie. Potem odbij od lustra topór, a zniszczysz kolejne kokony.

God of War Ragnarok - Tajemnica piasków 6

Przeskakuj między przepaściami i zabijaj wrogów. Po wejściu do jaskini musisz szybko rozwalić gniazdo latających robali. Potem możesz śmiało wspiąć się do góry, a znajdziesz wyjące zwierzę, o którym wspominał Atreus. Musisz zniszczyć więzy, które je trzyma. W tym celu rzuć w dzban za żółtymi kamieniami.

God of War Ragnarok - Tajemnica piasków 7

Potem przeskocz na skałkę, gdzie znajdowały się żółte kamienie i popatrz w prawo. Rzuć toporem przez pierwszy kokon i ustaw go tak, aby odbił się od fioletowego lustra po prawej stronie i zniszczył dwa kolejne kokony.

God of War Ragnarok - Tajemnica piasków 8

Potem wróć się, przeskakując na poprzednią pozycję i rzuć toporem w lustro na ścianie po lewej stronie, wyżej od Ciebie. Tym samym uwolnisz stworzenie. Kieruj się ku wyjściu, przechodząc przez przejście z prawej strony. Wdrap się po skałach z lewej strony (obok czerwonej skrzyni) i popatrz w górę - rozwal podłogę, a dotrzesz do miejsca z legendarną skrzynią.

God of War Ragnarok - Tajemnica piasków 9

Tutaj musisz jedynie rzucić toporem w kokon, wyjść na powierzchnię i korzystając z sań, dostać się do znacznika misji na północy. Wejdź w interakcję z łańcuchem w mazi, przebij go, a hafgufa wyjdzie na powierzchnię.

Po tym misja dobiegnie końca.

Źródło: własne

Komentarze (100)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

God of War Ragnarok - SOLUCJA

cropper