God of War Ragnarok - poradnik. Solucja, questy, walka, eksploracja, znajdźki, krainy, FAQ, porady, zdolności - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

God of War Ragnarok

God of War Ragnarok - Pasek zdrowia i szału, jak zwiększyć maksymalny poziom HP?

Mateusz Wróbel | 12.12.2023, 20:17

God of War Ragnarok - Pasek zdrowia i szału, jak zwiększyć maksymalny poziom HP?

Jak zwiększyć maksymalny poziom zdrowia i szału Kratosa w God of War Ragnarok?

W God of War Ragnarok czeka na Ciebie masa walki. W trakcie starć będziesz tracił zdrowie, które potem możesz odzyskać, zbierając rozsiane po całym świecie czy wypadające z zabitych wrogów kryształki przywracające pewną część punktów zdrowia. Nie zwiększają one jednak maksymalnego poziomu zdrowia czy szału, który ładuje się w trakcie walk i pomaga nam szybko wyeliminować oponentów mocarnymi uderzeniami wręcz.

God of War Ragnarok - Pasek zdrowia i szału, jak zwiększyć maksymalny poziom HP?

Zwiększenie poziomu zdrowia czy szału nie jest możliwe bezpośrednio u Broka w domu Sindriego czy poprzez ulepszanie poszczególnych elementów wyposażenia. Jeśli chcesz poszerzyć pasek odpowiadający za owe dwa, najważniejsze atrybuty, będziesz musiał się trochę wysilić i eksplorować świat gry w poszukiwaniu skrzyń Norn. W tychże specjalnych przedmiotach znajdziesz jabłka Idunn oraz rogi krwistego miodu, które odpowiednio zwiększają maksymalną wartość szału czy poziomu zdrowia.

Skrzynie Norn otworzysz, niszcząc lub wybierając trzy pieczęcie ukazane na każdej ze skrzyń. Same skrzynie nie są dobrze ukryte, ale runy ich dotyczące już tak - czasami pieczęcie są ukryte w ciasnych szczelinach, podobnie zresztą jak mechanizmy, dzięki którym moglibyśmy je wybrać. W naszym poradniku, w sekcjach znajdźki, znajdziesz jednak szczegółowe dane dot. lokacji i sposobu otwarcia skrzyń Norn, więc jeśli interesuje Cię zwiększenie poziomu zdrowia czy szału u Kratosa, zachęcamy do zajrzenia do rzeczonych podstron.

  • Pamiętaj, że zwiększając atrybut witalności u Sindriego lub Broka (wpływają na niego niektóre z przedmiotów, które możesz wykuć lub ulepszyć), będziesz bardziej odporny na obrażenia czy oszołomienie, a co za tym idzie, w trakcie walk będziesz tracił mniej zdrowia.
Źródło: własne

Komentarze (100)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

God of War Ragnarok - SOLUCJA

cropper