God of War Ragnarok - poradnik. Solucja, questy, walka, eksploracja, znajdźki, krainy, FAQ, porady, zdolności - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

God of War Ragnarok

God of War Ragnarok - Uciekinier: Odyn, Pokój Atreusa, Thrud, Dzień w Asgardzie

Mateusz Wróbel | 12.12.2023, 20:17

God of War Ragnarok - Uciekinier: Odyn, Pokój Atreusa, Thrud, Dzień w Asgardzie

Opis misji "Uciekinier: Odyn, Pokój Atreusa, Thrud, Dzień w Asgardzie" w God of War Ragnarok.

Po rozprawieniu się z Hajmdalem rozpoczniesz dzień z Odynem. Idź za nim, wysłuchuj dialogów, przejdź przez salę biesiadną, a dotrzesz finalnie do pokoju Atreusa. Potem przeniesiesz się do Svartalfheimu, skąd porozmawiasz z Durlinem. Potem wrócisz do swojego przyczółku.

God of War Ragnarok - Uciekinier: Odyn, Pokój Atreusa, Thrud, Dzień w Asgardzie 3

Wejdź w interakcję z szafą, aby zebrać nowy ubiór i łuk. Warto go stworzyć, bo jest on bardzo dobry. Potem wyjdź na zewnątrz, a zapoznasz się z Thrud. Możesz podejść do każdego z pokoi i wysłuchać, kto w nich mieszka, a także wyjść na zewnątrz, aby lepiej poznać Asów. Równie dobrze możesz od razu iść na spotkanie z Odynem. Wybór należy do Ciebie.

God of War Ragnarok - Uciekinier: Odyn, Pokój Atreusa, Thrud, Dzień w Asgardzie

W drugim przypadku idź na salę biesiadną i porozmawiaj ze Sif, a także Hajmdalem stojącym za stołem. Potem idź do Odyna. Zdobędziesz miecz Ingrid. Idź za wszechojcem do szczelin i wysłuchaj długiej rozmowy, podczas której dotrzesz do Muspelheimu wspólnie z Thorem. To zakończy tę misję.

Źródło: własne

Komentarze (99)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

God of War Ragnarok - SOLUCJA

cropper