God of War Ragnarok - poradnik. Solucja, questy, walka, eksploracja, znajdźki, krainy, FAQ, porady, zdolności - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

God of War Ragnarok

God of War Ragnarok - Automatyczne zbieranie kryształów zdrowia i szału, jak włączyć?

Mateusz Wróbel | 12.12.2023, 20:17

God of War Ragnarok - Automatyczne zbieranie kryształów zdrowia i szału, jak włączyć?

Jak włączyć automatycznie zbieranie kryształów zdrowia i szału w God of War Ragnarok?

Regeneracja zdrowia i szału odbywa się nie tylko pasywnie dzięki niektórym umiejętnościom czy runicznym atakom, ale przede wszystkim poprzez zbieranie kryształów zdrowia i szału wypadających z przeciwników czy po prostu leżących pod skrzyniami, czy za skałami.

Oba te elementy w małym stopniu odnawiają odpowiednio pasek zdrowia oraz poziom spartańskiego szału. Tradycyjnie zbieranie ich jest możliwe po podejściu do nich, a następnie wciśnięciu przycisku kółka na kontrolerze. Można ten element rozgrywki zdecydowanie przyśpieszyć, a dokładniej ustawić w menu gry, aby kryształy zdrowia i szału były zbierane przez Kratosa automatycznie po podejściu do nich:

God of War Ragnarok - Automatyczne zbieranie kryształów zdrowia i szału, jak włączyć?

Jak to zrobić? Wystarczy przejść do menu, a następnie do zakładki "rozgrywka" i opcji "automatycznie podnoszenie". 

  • Najpotrzebniejsze oznacza, że będziesz podnosił kryształy zdrowia i szału wtedy, gdy ich pasek nie będzie pełny. Jest to najlepsza opcja.
  • Najpotrzebniejsze+ oznacza, że oprócz kryształów zdrowia i szału będziesz podnosił także srebro, łupy czy inne elementy podczas eksploracji czy po walce z przeciwnikami.
Źródło: własne

Komentarze (100)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

God of War Ragnarok - SOLUCJA

cropper