God of War Ragnarok - poradnik. Solucja, questy, walka, eksploracja, znajdźki, krainy, FAQ, porady, zdolności - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

God of War Ragnarok

God of War Ragnarok - Ciężar łańcuchów (klucz do strażnicy)

Mateusz Wróbel | 12.12.2023, 20:17

God of War Ragnarok - Ciężar łańcuchów (klucz do strażnicy)

Opis misji Ciężar łańcuchów (klucz do strażnicy) w God of War Ragnarok.

Gdy tylko dotrzesz do strażnicy i zniszczysz w niej norę draugrów, na pewno zauważysz drzwi po prawej stronie, które spróbujesz otworzyć, ale okażą się być zamknięte na wszystkie spusty. W tym samym momencie odezwie się do Ciebie Mimir z prośbą o znalezienie klucza do tego miejsca. Weź łódkę obok Sindriego i podpłyń pod przystań obok wielkiego gejzera na wodzie. Bez problemu go zauważysz.

God of War Ragnarok - Ciężar łańcuchów (klucz do strażnicy)

Zniszcz przeszkody po prawej stronie, rzucając toporem w łatwopalną beczkę, a potem zabijaj potwory i szybko biegnij do góry, aby zniszczyć ich gniazdo. Wdrap się wyżej, a zauważysz kolejną łatwopalny dzban - zniszcz go i przedostań się na drugą stronę lokacji. Zniszcz drugie gniazdo i korzystając z mechanizmu koła zębatego, opuść windę na sam dół i zamroź mechanizm windy toporem.

God of War Ragnarok - Ciężar łańcuchów (klucz do strażnicy) 2

Nie przyzywaj go - zamiast tego chwyć się krawędzi z prawej strony, zejdź dwie deski niżej i przesuń się w prawo. Gdy będziesz na windzie, przyzwij topór i zrób dziurę w podłodze z kamieni pod sobą. Zabij przeciwnika, a następnie zbadaj skrzynię, przy której stoi Atreus. Otrzymasz tym samym klucz do strażnicy. Wróć nim do wcześniej wspomnianych drzwi i otwórz je zdobytym kluczem. Uderz w bęben z pomocą Atreusa, a potem płyń pod wyspę - pierwszą przystań znajdziesz po prawej stronie od plaży, na którym znajduje się Sindri.

God of War Ragnarok - Ciężar łańcuchów (klucz do strażnicy) 3

Wdrap się potem na górę i zniszcz łatwopalny dzban przy bramie po prawej stronie. Zniszcz pierwszy łańcuch przy filarze, a potem uderz w tarczę przy płetwie, aby uszkodzić pierwszą z trzech blokad. Potem przeskocz przez przepaść, zabij wrogów i wdrap się na górę. Stamtąd przeskocz na drugą stronę i potem zabij wrogów. Zejdź łańcuchem w dół i zniszcz drugą wiązkę trzymającą płetwę. Po tym szybko zniszcz gniazdo, za którym kryje się naczynie z olejem.

God of War Ragnarok - Ciężar łańcuchów (klucz do strażnicy) 4

Możesz dzięki niemu oczyścić sobie drogę do skrzynki po prawej stronie. Potem wróć się raz jeszcze do tego generatora naczyń z olejem i rzuć nim w stronę przystani na prawo od wspomnianej przed chwilą skrzyni. Dzięki temu odblokujesz sobie drugą przystań w tym miejscu i będziesz w stanie znaleźć nowe przedmioty kolekcjonerskie.

God of War Ragnarok - Ciężar łańcuchów (klucz do strażnicy) 5

Po tym wróć na łódź i podpłyń pod drugą przystań. Wdrap się po skałach do góry i przygotuj się na dość wymagające starcie z przeciwnikami. Po nim wdrap się na skałkę z lewej strony i zniszcz ostatnią wiązkę.

Legendarna skrzynia- Wyspa Lyngbakr

Gdy to zrobisz, skorzystaj z liny, aby dostać się na kładkę, z której przebijesz łańcuch toporem. Potem dostań się na przystań, rozwalając bramę po prawej stronie i korzystając z łańcucha, a następnie dostań się do znacznika misji, aby Mimir mógł porozmawiać ze stworzeniem. Musisz tak naprawdę podpłynąć pod lewe oko zwierzęcia. Po scence misja dobiegnie końca.

Źródło: własne

Komentarze (100)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

God of War Ragnarok - SOLUCJA

cropper