God of War Ragnarok - poradnik. Solucja, questy, walka, eksploracja, znajdźki, krainy, FAQ, porady, zdolności - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

God of War Ragnarok

God of War Ragnarok - PS Plus Extra/Premium, czy gra jest dostępna w abonamencie?

Mateusz Wróbel | 11.11.2022, 21:50

God of War Ragnarok - PS Plus Extra/Premium, czy gra jest dostępna w abonamencie?

Czy God of War Ragnarok jest dostępne w PS Plus Extra/Premium, usłudze Sony?

Sony z każdym miesiącem coraz bardziej rozpieszcza posiadaczy abonamentów PS Plus Extra czy PS Plus Premium. W obu najdroższych planach są oferowane co mniej więcej 30 dni nowe gry, które tylko polepszają wydźwięk oferty.

W usłudze PS Plus Collection (wchodzącej w skład PS Plus Essential), jak i pozostałych opcjach jest dostępny God of War z 2018 roku. Każdy subskrybent tak naprawdę może zapoznać się z początkiem przygody Kratosa i jego syna Atreusa. Czy jednak PlayStation postanowiło umieścić w usłudze także God of War Ragnarok?

Zgodnie z wcześniejszymi wypowiedziami przedstawicieli Sony - nie, God of War Ragnarok nie jest dostępne w PS Plus i nie zapowiada się, aby w najbliższym czasie miało coś zmienić się w tym temacie. Japońska korporacja nie lubi umieszczać swoich ekskluzywnych gier w usługach, więc możemy przypuszczać, że ewentualny debiut God of War Ragnarok w PS Plus Extra nie nastąpi szybciej niż w 2024 czy 2025 roku.

Źródło: własne

Komentarze (97)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

God of War Ragnarok - SOLUCJA

cropper