God of War Ragnarok - poradnik. Solucja, questy, walka, eksploracja, znajdźki, krainy, FAQ, porady, zdolności - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

God of War Ragnarok

God of War Ragnarok - Mapa, jak szybko ją włączyć?

Mateusz Wróbel | 11.11.2022, 21:50

God of War Ragnarok - Mapa, jak szybko ją włączyć?

Jak szybko włączyć mapę w God of War Ragnarok?

Po tym, jak otrzymasz już dostęp do dziennika, będziesz mógł z poziomu menu wybierać cele misji, sprawdzać kodeks, kupować umiejętności czy sprawdzać dostępne elementy wyposażenia - w tym broni i pancerza. Do dziennika przejdziesz, wciskając touchpada - tradycyjnie jednak przechodzisz zawsze do ekranu wyboru broni, co jest uciążliwe podczas eksploracji i chęci sprawdzania mapy.

God of War Ragnarok - Mapa, jak szybko ją włączyć?

Czy jest więc sposób na to, aby przechodzić bezpośrednio do mapy, a nie wybierać ją z poziomu menu manualnie? Okazuje się, że tak. Deweloperzy zaprogramowali przycisk touchpada w swojej grze w taki sposób, aby podzielić go na dwie części - środkowa i prawa strona dotyczy ekranu wyposażenia broni oraz pancerza. Jeśli jednak klikniesz touchpada z lewej strony, przejdziesz płynnie do mapy.

Opcja ta powinna być dostępna od razu po otrzymaniu dostępu do dziennika lub po otrzymaniu kompasu od Sindriego w krainie krasnoludów.

Źródło: własne

Komentarze (97)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

God of War Ragnarok - SOLUCJA

cropper