God of War Ragnarok - poradnik. Solucja, questy, walka, eksploracja, znajdźki, krainy, FAQ, porady, zdolności - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

God of War Ragnarok

God of War Ragnarok - Zaginione Sanktuarium: Szlak Jotunów, Dolina poległych, Zapadlisko, Gniazda pełzaczy

Mateusz Wróbel | 12.12.2023, 20:17

God of War Ragnarok - Zaginione Sanktuarium: Szlak Jotunów, Dolina poległych, Zapadlisko, Gniazda pełzaczy

Opis przejścia misji "Zaginione Sanktuarium: Szlak Jotunów, Dolina poległych, Zapadlisko, Gniazda pełzaczy" w God of War Ragnarok.

Przejdziesz do domu Angrbody i znowu będziesz mógł przy kolejnej "przystani" wsiąść na zwierzę. Przejdź przez tunel z prawej strony.

God of War Ragnarok - Zaginione Sanktuarium: Szlak Jotunów, Dolina poległych, Zapadlisko, Gniazda pełzaczy

W kolejnej lokacji idź przed siebie, a potem zagraj w mini-grę z Angrbodą. Przerwie ją walka z draugrami, więc pokonaj ich, a potem znowu rzucaj kamieniami lub od razu wsiądź na wierzchowca. Dostań się do dźwigu, a znajdziesz się na szlaku Jotunheimów. Idź przed siebie i zabijaj wrogów. 

God of War Ragnarok - Zaginione Sanktuarium: Szlak Jotunów, Dolina poległych, Zapadlisko, Gniazda pełzaczy 2

Po wybiciu draugrów w kanonie przeciśnij się przez szczelinę z lewej strony. Wyjdziesz do doliny poległych. Biegnij w lewą stronę i wdrap się po kolejnych skałkach do góry - dowiesz się wiele konkretnych informacji o gigantach. Po scence wróć do Jalli tą samą drogą, co poprzednio, ruszając w stronę kanionu.

God of War Ragnarok - Zaginione Sanktuarium: Szlak Jotunów, Dolina poległych, Zapadlisko, Gniazda pełzaczy 3

Gdy jednak Angrboda Cię opuści, będziesz musiał walczyć z wilkołakiem. Wykonuj kontrataki i staraj się walczyć na bliski dystans, a gdy wilkołak się odsunie, okładaj go strzałami z łuku i unikaj uderzeń nie do zablokowania - przy tych uderzeniach oznaczonych czerwonym kolorem wróg w szybkim tempie dobiegnie do Ciebie i użyje swoich pazurów. Po starciu zbierz fanty i wejdź po skale z lewej strony od wielkiego kamienia stojącego ci na drodze.

God of War Ragnarok - Zaginione Sanktuarium: Szlak Jotunów, Dolina poległych, Zapadlisko, Gniazda pełzaczy 4

Skorzystaj z windy i podejdź do przejścia po prawej stronie. Poczekaj, aż Angrboda je otworzy i rusz w stronę zapadliska. W środku będziesz musiał zniszczyć cztery gniazda pełzaczy, oświetlając sobie po drodze pochodnie za pomocą pyłu Angrbody.

God of War Ragnarok - Zaginione Sanktuarium: Szlak Jotunów, Dolina poległych, Zapadlisko, Gniazda pełzaczy 5

Pierwsze gniazdo zniszczysz automatycznie. Do drugiego z nich dostaniesz się, trzymając się lewej strony, a potem odbijając w prawo - gdy miniesz skrzynię z czerwoną poświatą, na prawo od niej, na suficie, znajdziesz gniazdo.

Przy pozostałych dwóch gniazdach staraj się szukać elementów na ścianach czy ziemi, przy których znajdziesz świecące na żółto owady. Jeśli są zawieszone wysoko, to strzelaj w nie strzałami z łuku.

God of War Ragnarok - Zaginione Sanktuarium: Szlak Jotunów, Dolina poległych, Zapadlisko, Gniazda pełzaczy 7

Wróć do punktu wyjścia (do światła dziennego) i odbij do skał z lewej strony. Trzymaj się prawej strony, a wdrapiesz się na prowizoryczny most z desek. Gdy popatrzysz, stojąc na nim, w prawo, zauważysz zielony metal przy podpórce. Zniszcz go, a potem szybko odbij w lewo. Gdy wdrapiesz się wyżej, zauważysz gniazdo numer trzy.

God of War Ragnarok - Zaginione Sanktuarium: Szlak Jotunów, Dolina poległych, Zapadlisko, Gniazda pełzaczy 8

Czwarte gniazdo znajdziesz, przeskakując przez urwany most z prawej strony. Biegnij na koniec korytarza i odbij w prawo (do miejsca, gdzie znajduje się szpara, przez którą zniszczysz kolejny zielony metal) - gdy pójdziesz na koniec lokacji, trzymając się lewej trony, znajdziesz legendarną skrzynię. Po zniszczeniu owego kamienia wróć się kawałek i wbiegnij do tegoż miejsca, aby zniszczyć ostatnie gniazdo.

God of War Ragnarok - Zaginione Sanktuarium: Szlak Jotunów, Dolina poległych, Zapadlisko, Gniazda pełzaczy 9

Po tym rozbij zielony metal i zeskocz na niższy poziom. Skorzystaj z przejścia z lewej strony, patrząc od miejsca, z którego zeskoczyłeś i przeciśnij się pod skałą, aby wyjść na powierzchnię. Zanim to jednak nastąpi, zabij jeszcze jednego przeciwnika, wykorzystując swoje i Angrbody moce. Po tym towarzyszka wezwie wierzchowca. Wsiądź na niego przy bagnach i przejedź po nich z pomocą Jally.

God of War Ragnarok - Zaginione Sanktuarium: Szlak Jotunów, Dolina poległych, Zapadlisko, Gniazda pełzaczy 10

Kawałek dalej wskocz na skałę i podziwiaj widoki. Potem zejdź z lewej strony w dół i znowu wskocz na Jallę. W wodzie odbij w prawo i idź zwierzęciem do góry. Obejrzyj scenkę, po której ruszysz w pogoń za Grylą, która zabrała ze sobą wilka.

Źródło: własne

Komentarze (99)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

God of War Ragnarok - SOLUCJA

cropper