God of War Ragnarok - poradnik. Solucja, questy, walka, eksploracja, znajdźki, krainy, FAQ, porady, zdolności - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

God of War Ragnarok

God of War Ragnarok - Fiske, jak pokonać, porady taktyczne

Mateusz Wróbel | 12.12.2023, 20:17

God of War Ragnarok - Fiske, jak pokonać, porady taktyczne

Jak pokonać Fiske w God of War Ragnarok?

Gdy będziesz szedł do strażnicy, Freya ostrzeże Cię przed kapitanem wojsk Odyna - Fiske. Jak pokonać tego bossa?

God of War Ragnarok - Konfrontacja: Wschodnie Lasy, Wioska Frei, Żuraw, Strażnica, Nidhogg 8

  • Fiske specjalizuje się w używaniu zdolności wokół bifrostu. Efekt ten sprawia, że Twoja postać ma zabraną pewną część punktów zdrowia (niebieska część paska zdrowia) i jest ona stopniowo regenerowana. Bifrost jest używany podczas wbijania oręża w ziemię, a więc ataku nie do zablokowania. Wtedy unikaj wroga i oddal się od niego jak najdalej. Potem nie zbliżaj się do miejsca, gdzie została wbita broń, bo jest ono wciąż nasączone owym efektem.
  • Fiske wykonuje serię 3 ataków i uderzenia do zablokowania. Boss nie jest mobilny, więc możesz albo wykonać przewrót przy pierwszym ataku i uniknąć ciosów, albo zablokować je tarczą. Trzy bloki sprawią, że tarcza naładuje się i będziesz mógł wykonać cios ogłuszający, wybijający przeciwnika z rytmu i naładowujący sporą część paska oszołomienia.
  • Jeśli posiadasz dostępną furię Kratosa, warto użyć jej właśnie teraz. Tak, jak zostało to wspomniane wyżej, Fiske jest wrażliwy na ogłuszenia i bardzo szybko załadujesz na nim uderzenie kończące.
  • Zasięg broni Fiske jest dość spory, więc warto walczyć z oponentem na bliski dystans i unikać lub blokować jego uderzenia. Nie ma też dużego znaczenia, czy walczysz toporem, czy ostrzami chaosu. Boss jest na tyle prosty do ubicia, że i tak nie zdążysz nałożyć na niego efektu zamrożenia czy podpalenia.
Źródło: własne

Komentarze (99)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

God of War Ragnarok - SOLUCJA

cropper