God of War Ragnarok - poradnik. Solucja, questy, walka, eksploracja, znajdźki, krainy, FAQ, porady, zdolności - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

God of War Ragnarok

God of War Ragnarok - Pradawny (Leśny), jak pokonać, porady taktyczne

Mateusz Wróbel | 12.12.2023, 20:17

God of War Ragnarok - Pradawny (Leśny), jak pokonać, porady taktyczne

Jak pokonać pradawnego (leśnego) w Vanaheim w God of War Ragnarok?

Po opuszczeniu obozu Frejra spotaksz na swojej drodze pradawnego (leśnego). Jak pokonać bossa?

God of War Ragnarok - Konfrontacja: Vanaheim, Źródło Klątwy Frei, Obóz Frejra, Pradawny (leśny) 5

  • Walka jest podzielona na dwie tury i w każdej z nich musisz wziąć do ręki topór Lewiatan i rzucić nim w serce (na klatce piersiowej) wroga. Dostęp do niego jest zablokowany aż do momentu, gdy przeciwnik będzie przygotowywał się do ataku.
  • Przygotowanie do ataku wygląda tak, że wróg łapie się za klatkę piersiową, a potem wyrzuca z niej albo wybuchowe granaty, albo promień, który podąża za naszą postacią.
  • Aby uniknąć granatów, wystarczy wykonywać przewroty w lewo lub prawo, a aby uniknąć lasera, trzeba biec szybko w lewo lub prawo i obiegać oponenta.
  • Po celnym trafieniu w serce, na arenie pojawi się zamrażająca kula, którą także musisz rzucić w serce wroga. Zostanie on wtedy oszołomiony, więc wykonaj kończące uderzenie i dobijaj wroga, wciskając R1 lub R2.
  • Po zabraniu wrogowi połowę życia wyżej wymienionym sposobem (inny nie działa - tylko tak możesz zranić oponenta), przyzwie on na arenę kilku oponentów. Szybko się nimi zajmij, najlepiej wyciągając ostrza chaosu, a potem powtórz wyżej wymienioną czynność z rzuceniem topora w serce wroga. Po tym zostanie on ogłuszony, a Ty wykonasz finiszera niszczącego leśnego pradawnego.
Źródło: własne

Komentarze (99)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

God of War Ragnarok - SOLUCJA

cropper