God of War Ragnarok - poradnik. Solucja, questy, walka, eksploracja, znajdźki, krainy, FAQ, porady, zdolności - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

God of War Ragnarok

God of War Ragnarok - Starzy znajomi: Atreus w Midgardzie, Wybrzeże Dziewięciu, Wąż Jormungard, Freya

Mateusz Wróbel | 12.12.2023, 20:17

God of War Ragnarok - Starzy znajomi: Atreus w Midgardzie, Wybrzeże Dziewięciu, Wąż Jormungard, Freya

Opis misji "Starzy znajomi: Atreus w Midgardzie, Wybrzeże Dziewięciu, Wąż Jormungard, Freya" w God of War Ragnarok.

Po tym, jak wrócisz do domu Sindriego i porozmawiasz z Mimirem, przejmiesz kontrolę nad Atreusem, synem Kratosa. Idź przed siebie i skorzystaj z mistycznej bramy, a wrócisz do Midgardu. Idź z Sindrim, a gdy dotrzesz do bramy, zniszcz ją specjalny strzałami, przytrzymując R2.

God of War Ragnarok - Starzy znajomi: Atreus w Midgardzie, Wybrzeże Dziewięciu, Wąż Jormungard, Freya

Następnie zejdź w dół i idź cały czas za Sindrim, ucząc się, w jaki sposób możesz używać łuku Atreusa. Finalnie dotrzesz jednak do zarośli, których nie jesteś w stanie spalić. Musisz tym razem popatrzeć na złom po lewej stronie i strzelić w zielony metal po jego lewej stronie.

God of War Ragnarok - Starzy znajomi: Atreus w Midgardzie, Wybrzeże Dziewięciu, Wąż Jormungard, Freya 2

Gdy go zniszczysz, wróć się ścieżką i popatrz w prawo, gdy tylko wdrapiesz się na skałkę, z której przed chwilą przyszedłeś. Strzel w kolejny kamień, a potem przeciśnij się pod złomem. Dotrzesz na arenę, gdzie znajdują się wrogowie. Naucz się walczyć wręcz Atreusem i staraj się jednak ograniczać ataki dystansowe, bo zadają one mniej obrażeń niż walka na bliski dystans. Po tym podejdź do korby dźwigu. Potem wejdź na górę i obejrzyj długą scenkę.

God of War Ragnarok - Starzy znajomi: Atreus w Midgardzie, Wybrzeże Dziewięciu, Wąż Jormungard, Freya 3

Po niej otwórz drzwi z prawej strony i wejdź do jaskini. Pozbądź się kilku oponentów, otwórz skrzynię, a potem przejdź między palikami. Wdrap się po ścianie do góry, a potem idź w lewo. Zabij wroga, strzelając w łatwopalny dzban i przejdź przez szczelinę. W kolejnej lokacji wyeliminuj kilku wrogów.

God of War Ragnarok - Starzy znajomi: Atreus w Midgardzie, Wybrzeże Dziewięciu, Wąż Jormungard, Freya 4

Następnie strzel w zielony kamień na palikach i wyceluj w łatwopalny dzban po prawej stronie, aby zniszczyć kamień z prawej strony. Potem stań w jego miejscu i strzel w kolejny zielony metal znajdujący się za palikami, na lewo od skały, której możesz się chwycić. Wspinaj się ku górze, a potem zabijaj kolejne draugry.

God of War Ragnarok - Starzy znajomi: Atreus w Midgardzie, Wybrzeże Dziewięciu, Wąż Jormungard, Freya 5

Tym razem dwa z nich znajdziesz na skale. Jednego zabij, strzelając w zielony metal przy kładce, a drugiego wybij manualnie, strzelając do niego z łuku. Potem wespnj się jeszcze wyżej i idź drogą z prawej strony. Finalnie wyjdziesz na zewnątrz i przejdziesz do kolejnej części jaskini. Tam spotkasz kolejne grupy draugrów, które musisz wybić. Łucznikom możesz strącić na głowę łatwopalne dzbany wiszące nad nimi.

God of War Ragnarok - Starzy znajomi: Atreus w Midgardzie, Wybrzeże Dziewięciu, Wąż Jormungard, Freya 6

Potem biegnij w lewo i zabij pozostałych oponentów. Możesz wykorzystywać dzbany leżące na ziemi. Nastepnie ponownie wyjdziesz na zewnątrz - możesz opcjonalnie pomówić z Sindrim przy wzgórzu i rzucić do niego śnieżką. Potem przejdź przez drzwi i wspinaj się po skale w lewą stronę, a dotrzesz do Freyi i aktywujesz scenkę. Po rozmowie z boginią wracaj do krasnoluda. Droga jest prosta, bo wystarczy tylko wspinać się lub schodzić ze skał.

God of War Ragnarok - Starzy znajomi: Atreus w Midgardzie, Wybrzeże Dziewięciu, Wąż Jormungard, Freya 7

Po krótkiej rozmowie z Sindrim zacznij walkę z mini-bossem. W trakcie starcia uważaj przede wszystkim na latające robale i korzystaj z pomocy krasnoluda, którego rzucane gadżety odejmią oponentom sporo zdrowia. Z kolei w przypadku mini-bossa staraj się wyprowadzać kontrataki uderzeniami z bliska. Potem przeciśnij się przez szczelinę z prawej strony i wyjdź na zewnątrz. Zabij wrogów i ponownie przejdź pod złomem.

God of War Ragnarok - Starzy znajomi: Atreus w Midgardzie, Wybrzeże Dziewięciu, Wąż Jormungard, Freya 8

Biegnij doskonale znaną Ci trasą, a finalnie dotrzesz do korby, którą teraz Sindri naprawi. Idź do mistycznej bramy i wróć do domu krasnoluda. Przejdź przez drzwi i obejrzyj scenkę, po której będziesz musiał ruszyć do Alfheimu.

Źródło: własne

Komentarze (99)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

God of War Ragnarok - SOLUCJA

cropper