God of War Ragnarok - poradnik. Solucja, questy, walka, eksploracja, znajdźki, krainy, FAQ, porady, zdolności - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

God of War Ragnarok

God of War Ragnarok - Zrodzeni z ognia: wszystkie nory draugrów w Svartalfheimie

Mateusz Wróbel | 12.12.2023, 20:17

God of War Ragnarok - Zrodzeni z ognia: wszystkie nory draugrów w Svartalfheimie

Wszystkie nory draugrów w God of War Ragnarok w krainie Svartalfheim.

Podczas zwiedzania krainy Svartalfheim natkniesz się na specjalne nory draugrów rozsiane po całym świecie gry. Gdy do nich dotrzesz, będziesz musiał zająć się kilkoma wrogami, w tym potężną mścicielką. Warto w trakcie starcia używać topora Lewiatana, ponieważ draugry nie lubią lodu i specjalizują się w zdolnościach zahaczających o podpalenie. Tym samym musisz uważać na ciosy mścicielki - jeśli przyjmiesz ich zbyt dużo, Kratos będzie musiał uporać się nie tylko z oponentami, ale także ogniem na swojej skórze.

Po zabiciu wszystkich wrogów nora draugrów zamknie się automatycznie. Nie zapomnij do niej podejść, aby upewnić się, czy nie zostały tutaj jakieś interesujące fanty - często są to materiały rzemieślnicze pozwalające wytworzyć ulepszenia do broni czy elementów pancerza. Poniżej podajemy lokalizację wszystkich nor draugrów (aby wykonać zadanie o nazwie Zdrodzeni z ognia, musisz zamknąć wszystkie sześć (dwa w Svartalfheimie) z nich!) w krainie krasnoludów, Svartalfheimie:

Nora draugrów - Strażnica

God of War Ragnarok - Zrodzeni z ognia: wszystkie nory draugrów w Svartalfheimie

Gdy będziesz w centrum zatoki obfitości, odbij w lewo i dobij do jednej z plaż. Znajdź warsztat Sindriego i mistyczną bramę, a potem odbij w lewo. Zniszcz łatwopalny dzban, wdrap się po ścianie do góry, a szczelinę znajdziesz na drewnianej kładce kawałek dalej.

Nora draugrów - Kopalnia Ogryzek

God of War Ragnarok - Mścicielka (nora draugrów), jak pokonać, porady taktyczne

Drugą Norę draugrów znajdziesz w kopalni Ogryzek. Dotarcie do niej jest bardzo proste. Wspólnie z Atreusem otwórz dwoje drzwi (cel fabularny), a gdy będziesz na wyższym poziomie kopalni, przebiegnij kawałek po kładce i odbij do pierwszego przejścia z lewej strony (skorzystaj z haka). Omiń zielony metal, za którym znajduje się artefakt i otwórz drzwi do pomieszczenia, gdzie znajduje się nora draugrów.

Źródło: własne

Komentarze (100)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

God of War Ragnarok - SOLUCJA

cropper