God of War Ragnarok - poradnik. Solucja, questy, walka, eksploracja, znajdźki, krainy, FAQ, porady, zdolności - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

God of War Ragnarok

God of War Ragnarok - Duch rebelii

Mateusz Wróbel | 11.11.2022, 21:50

God of War Ragnarok - Duch rebelii

Opis zadania pobocznego Duch rebelii w God of War Ragnarok.

Po zdobyciu włóczni Draupnir i powróceniu w pobliże domu Durlina znajdziesz krasnoluda przy mistycznej bramie na lewo od nagrobka berserka. Pomów z nim, a otrzymasz od niego misję poboczną. Udaj się na smoczą plażę, aby ją rozpocząć.

Dopłyń tam łódką i wdrap się na drewnianą kładkę po łańcuchu z lewej strony. Potem wbij włócznię w zawór i wdrap się wyżej, a usłyszysz ducha chłopca. Pomów z nim i przejdź na drugą stronę lokacji, korzystając z haka.

God of War Ragnarok - Duch rebelii

Potem kieruj się w stronę jamy Alberyka. Wyryj runy na lustrze i rozkaż Frei, aby je odczytała przy posągu. Zbierz przedmiot z czerwonej skrzyni i opuść tę lokację. Teraz musisz zanieść znaleziony młot Durlinowi, który znajduje się w tawernie w głównym mieście Svartalfheimu. Dotrzesz do niej np. od przystani na północy lokacji. W barze pomów z Durlinem, a zakończysz tę krótką, prostą misję.

Źródło: własne

Komentarze (97)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

God of War Ragnarok - SOLUCJA

cropper