God of War Ragnarok - poradnik. Solucja, questy, walka, eksploracja, znajdźki, krainy, FAQ, porady, zdolności - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

God of War Ragnarok

God of War Ragnarok - Łowczyni, jak pokonać, porady taktyczne

Mateusz Wróbel | 12.12.2023, 20:17

God of War Ragnarok - Łowczyni, jak pokonać, porady taktyczne

Jak pokonać Łowczynię z God of War Ragnarok?

God of War Ragnarok - Przetrwać Fimbulvinter: Most, Łowczyni, Przepowiednia Atreusa, Dom Sindriego 8

  • Podczas tej walki nie możesz blokować jej uderzeń, ponieważ Twoja tarcza uległa zniszczeniu podczas walki z Thorem. Zdaj się więc jedynie na uniki czy przewroty.
  • Głównymi uderzeniami Łowczyni są ciosy z dłoni i nóg. Gdy kobieta wyprowadzi cios z przedniej części ciała, a Ty obejdziesz ją od tyłu, nie atakuj od razu bossa, bo od razu spróbuje Cię kopnąć. A owego ciosu nie możesz zblokować, bo nie posiadasz tarczy.
  • Gdy boss zacznie strzelać z łuku, przyszykuj się na przynajmniej 3 uniki w lewo lub prawo - o ile łowczyni strzela zwykłymi strzałami.
  • Jeśli łowczyni strzela ku górze, to oznacza, że na arenę spadnie zaraz kilka strzałów w linii poziomej. Biegnij wtedy do przodu lub cofnij się za siebie, nie w lewo lub prawo, bo wtedy zostaniesz zraniony.
  • Korzystaj podczas walki z ostrzy chaosu - są skuteczniejsze i pozwalają szybciej oszałamiać kobietę. Celuj nimi w jej rogi na głowie (Lewiatana musisz przywoływać manualnie, Ostrza Chaosu nie, stąd też lepiej się spiszą w tej walce), aby ją unieruchomić na kilka sekund. Wtedy też podbiegnij do niej i zadaj jej kilka ciosów. Powtarzaj tę czynność aż do momentu, gdy przeciwniczce zostanie mało zdrowia i wykonasz na niej wykończenie.
Źródło: własne

Komentarze (100)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

God of War Ragnarok - SOLUCJA

cropper