God of War Ragnarok - poradnik. Solucja, questy, walka, eksploracja, znajdźki, krainy, FAQ, porady, zdolności - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

God of War Ragnarok

God of War Ragnarok - Szybka podróż, jak odblokować teleportację w krainach?

Mateusz Wróbel | 12.12.2023, 20:17

God of War Ragnarok - Szybka podróż, jak odblokować teleportację w krainach?

Jak odblokować szybką podróż po krainach w God of War Ragnarok?

W God of War Ragnarok możemy odwiedzić 9 mitologicznych krain i ponad połowa z nich jest wielkich rozmiarów. Zwiedzanie ich cały czas za pomocą łodzi czy na pieszo jest uciążliwe, co przewidzieli oczywiście twórcy gry.

Stąd też w God of War Ragnarok - podobnie jak w God of War z 2018 roku - zdecydowano się zapewnić mistyczne bramy, które służą tutaj jako punkty szybkiej podróży. Co musisz o nich wiedzieć?

Szybka podróż w God of War Ragnarok:

God of War Ragnarok - Szybka podróż, jak odblokować teleportację w krainach?

  • Mistyczne bramy to portale - pierwszy raz skorzystasz z niej u kowala Sindriego, który przeniesie Cię nią do domu Sindriego.
  • Mistyczne bramy nie są oznaczone na mapach do momentu, aż osobiście je odkryjesz - wystarczy koło nich się znaleźć, nie musisz wchodzić w nie w interakcję, aby zostały naniesione na mapę.
  • Aby skorzystać z szybkiej podróży, musisz podejść pod mistyczną bramę i wybrać krainę/inną mitologiczną krainę. Nie możesz znajdować się w losowym miejscu na mapie i teleportować się do mistycznej bramy.
  • W niektórych sekwencjach fabularnych nie będziesz mógł korzystać z mistycznej bramy - nie jest to błąd, a zagrywka deweloperów, która blokuje Ci dostęp do eksploracji i zmusza do wykonania całego zadania.
  • Mistyczne bramy są oznaczone na mapie niebieską ikoną ukazującą drzewko Yggdrasil.
  • Po zakończeniu gry otrzymasz nasiona (od Ratatoska - musisz z nim tylko porozmawiać w domu Sindriego), które odblokowują mistyczne mapy, których nie odblokowałeś manualnie w trakcie fabuły.
Źródło: własne

Komentarze (99)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

God of War Ragnarok - SOLUCJA

cropper