Baza gier

Pokaż tylko dla:
Gloomhaven

Gloomhaven

Gloomhaven to taktyczna gra RPG wyprodukowana przez studio Flaming Fowl i wydana przez Asmodee Digital. Tytuł ukazał się na najpierw na PC, a potem trafił też na konsole. Był on adaptacją gry planszowej.
PS4 XONE NS PC PS5 XSX|S 20.05, 19:54
My Lovely Daughter

My Lovely Daughter

My Lovely Daughter to gra będąca połączeniem przygodówki i symulatora, za której produkcję odpowiadało studio GameChangers. Tytuł ukazał się na PC i Nintendo Switch, a później trafił też na konsole PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series oraz urz...
PS4 XONE NS PC PS5 XSX|S Mobile 20.05, 18:49
PROJECT-TRITRI

PROJECT-TRITRI

PROJECT-TRITRI to japońska gra RPG wyprodukowana przez studio Three Rings i wydana przez FuRyu. Tytuł ukazał się na konsolach PS4, PS5 i Nintendo Switch. Inspiracją dla twórców były gry jRPG z lat 90.
PS4 NS PS5 20.05, 14:33
Project Palianytsia

Project Palianytsia

Project Palianytsia to gra przygodowa w konwencji horroru i powieści z czasów wiktoriańskich, za której produkcję odpowiada ukraińskie studio Frogwares. Według twórców pod względem rozgrywki tytuł przypomina serię Sherlock Holmes i The Sinki...
PC PS5 XSX|S 20.05, 14:19
The Hand of Merlin

The Hand of Merlin

The Hand of Merlin to turowa gra RPG z elementami roguelike wyprodukowana przez studio ROOM C Games we współpracy z Croteam. Tytuł ukazał się na PC oraz konsolach PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series i Nintendo Switch.
PS4 XONE NS PC PS5 XSX|S 20.05, 14:02
Gerda: A Flame in Winter

Gerda: A Flame in Winter

Gerda: A Flame In Winter to gra przygodowa wyprodukowana przez studio PortaPlay i wydana przez DONTNOD Entertainment. Tytuł ukazał się na PC i Nintendo Switch.
NS PC 20.05, 13:37
Hooked on You: A Dead by Daylight Dating Sim

Hooked on You: A Dead by Daylight Dating Sim

Hooked on You: A Dead by Daylight Dating Sim to symulator randkowania wyprodukowany przez studio Behaviour Interactive. Tytuł ukazał się na PC. Jego akcja rozgrywa się w uniwersum Dead by Daylight, pozwalając graczom umawiać się ze znanymi z nieg...
PC 20.05, 13:24
Marvel Snap

Marvel Snap

Marvel Snap to karcianka wyprodukowana przez Second Dinner, studio założone przez twórców Hearthstone. Tytuł ukazał się na urządzeniach przenośnych oraz PC.
PC Mobile 20.05, 13:06
Moon Mystery

Moon Mystery

Moon Mystery to gra przygodowa z widokiem z perspektywy pierwszej osoby wyprodukowana Mikołaja Szymanowskiego. Tytuł ukazał się na PC.
PC 20.05, 12:55
Nexomon + Nexomon: Extinction Complete Collection

Nexomon + Nexomon: Extinction Complete Collection

Nexomon + Nexomon: Extinction Complete Collection to wydanie zbiorcze dwóch gier z serii Nexomon. Składanka ukazała się na PS4 i Nintendo Switch. Za jej przygotowanie odpowiadało studio VEWO Interactive.
PS4 NS 19.05, 19:43

Ranking gier

Gatunek
Wszystkie Akcja Bijatyka Bijatyka chodzona Ekonomiczna Horror Inna Karaoke Karciana Kinect Kolekcje Kontrolery ruchu Logiczna MMO MMORPG MOBA Muzyczna Otwarty świat Party games Platformowa Powieść graficzna Przygodowa PS Eye PS Move Roguelike RPG RPG akcji RPG taktyczny RTS Samochodówka Skradanka Slasher Sportowa Strategiczna Strzelanina Strzelanina FPP Strzelanina tak. Survival Symulacja Symulator życia Wirtualna rzeczywistość Wyścigi Zręcznościowa
Zobacz cały ranking