Baza gier

Pokaż tylko dla:
Wachenröder

Wachenröder

Wachenröder to strategia turowa wyprodukowana przez TNS i wydana przez firmę Sega. Tytuł ukazał się na konsoli Sega Saturn. Przy jego tworzeniu brali udział znane osoby z branży manga i anime, jak Range Murata i Yoshitoshi ABe.
SAT Wczoraj, 18:53
Ahamkara

Ahamkara

Ahamkara to gra action-adventure wyprodukowana przez studio Nigoro, twórców serii La-Mulana, i wydana przez Playism.
PC Wczoraj, 14:40
Samurai Bringer

Samurai Bringer

Samurai Bringer to gra akcji z elementami roguelike wyprodukowana przez studio Alphawing i wydana przez Playism. Tytuł ukazał się na PC.
PC Wczoraj, 14:32
Homura Hime

Homura Hime

Homura Hime to trójwymiarowa gra akcji wyprodukowana przez tajwańskie studio Crimson Dusk i wydana przez Playism. Tytuł ukazał się na PC.
PC Wczoraj, 14:17
Songs of Glimmerwick

Songs of Glimmerwick

Songs of Glimmerwick to gra RPG wyprodukowana przez Eastshade Studios. Tytuł ukazał się na PC oraz konsolach PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series i Nintendo Switch.
PS4 XONE NS PC PS5 XSX|S Wczoraj, 14:02
The Use of Life

The Use of Life

The Use of Life to gra RPG wyprodukowana przez Daraneko Games i wydana przez Playism. Tytuł ukazał się na PC.
PC Wczoraj, 13:37
The Bridge Curse: Road to Salvation

The Bridge Curse: Road to Salvation

The Bridge Curse: Road to Salvation to gra przygodowa w konwencji horroru wyprodukowana przez Softstar Entertainment. Tytuł ukazał się na PC.
PC Wczoraj, 13:17
Kriegsfront Tactics

Kriegsfront Tactics

Kriegsfront Tactics to gra strategiczna z elementami RPG wyprodukowana przez Toge Productions. Tytuł ukazał się na PC.  Inspiracją dla niego była seria Front Mission.
PC Wczoraj, 12:28
SNK vs. Capcom: Card Fighters' Clash

SNK vs. Capcom: Card Fighters' Clash

SNK vs. Capcom: Card Fighters' Clash to karciana gra RPG wyprodukowana i wydana przez firmę. Tytuł ukazał się pierwotnie na Neo Geo Pocket Color, a później trafił także na Nintendo Switch.
NS 21.01, 19:50
Deadly Dozen Reloaded

Deadly Dozen Reloaded

Deadly Dozen Reloaded to strzelanina z widokiem z perspektywy trzeciej osoby wyprodukowana przez nFusion Interactive i wydana przez Ziggurat Interactive. Tytuł ukazał się na PC oraz konsolach PS4, Xbox One i Switch. Był on remasterem gry wydanej pie...
PS4 XONE NS PC 20.01, 18:23

Ranking gier

Gatunek
Wszystkie Akcja Bijatyka Bijatyka chodzona Ekonomiczna Horror Inna Karaoke Karciana Kinect Kolekcje Kontrolery ruchu Logiczna MMO MMORPG MOBA Muzyczna Otwarty świat Party games Platformowa Powieść graficzna Przygodowa PS Eye PS Move Roguelike RPG RPG akcji RPG taktyczny RTS Samochodówka Skradanka Slasher Sportowa Strategiczna Strzelanina Strzelanina FPP Strzelanina tak. Survival Symulacja Symulator życia Wirtualna rzeczywistość Wyścigi Zręcznościowa
Zobacz cały ranking