God of War Ragnarok - poradnik. Solucja, questy, walka, eksploracja, znajdźki, krainy, FAQ, porady, zdolności - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

God of War Ragnarok

God of War Ragnarok - Mroźny Fantom, jak pokonać, porady taktyczne

Mateusz Wróbel | 12.12.2023, 20:17

God of War Ragnarok - Mroźny Fantom, jak pokonać, porady taktyczne

jak pokonać Mroźnego Fantoma w drodze do Norn w God of War Ragnarok?

God of War Ragnarok - Przeznaczenie: Midgard, Jezioro Dziewięciu, Poszukiwanie Norn, Mroźny Fantom 7

Gdy wejdziesz po skale na szczyt góry, znajdziesz mroźnego Fantoma. Jak go pokonać?

  • Mimo tego, iż początkowo może wydawać się, że to topór jest lepszą bronią, lepiej jest jednak użyć ostrzy chaosu, które zadają oponentowi więcej obrażeń. Musisz być bardziej czujny i unikać ataków, lecz próbując nałożyć efekt podpalenia (jest to fantom mroźny, a więc niewrażliwy na zamrożenie), zadasz więcej obrażeń.
  • Atakuj oponenta w jego rdzeń (głowę), gdy ten zostanie już zraniony przez Ciebie lub towarzysza (ogłuszony). Najlepiej jest w pierwszej fazie walki wręcz wykorzystywać towarzysza, który spokojnie zada wrogowi obrażenia od ogłuszenia i go powali na kilka sekund. Wtedy Ty wkrocz do akcji i okładaj go ostrzami chaosu z bliska.
  • Głównym atakiem fantoma są pola rażące. Na arenie pojawia się co trochę kilka stref, na których za chwile pojawi się lód. Musisz go unikać, inaczej stracisz sporo obrażeń.
  • Póki wróg atakuje, wywijając całym swoim ciałem, staraj się trzymać go na dystans. Gdy będzie próbował uderzyć ogonem, a Ty będziesz blisko niego, trzymaj przy sobie tarczę.
  • Postaraj się nałożyć efekt otrucia lub podpalenia wroga, a podczas okładania go ostrzami zadasz mu o wiele więcej punktów ogłuszenia.
  • Po całkowitym ogłuszeniu wroga szukaj tablic koloru fioletowego - łącznie jest ich dwie i musisz zniszczyć każdą z tablic, aby pokonać fantoma. Oba źródła znajdują się na środku areny.
Źródło: własne

Komentarze (99)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

God of War Ragnarok - SOLUCJA

cropper