God of War Ragnarok - poradnik. Solucja, questy, walka, eksploracja, znajdźki, krainy, FAQ, porady, zdolności - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

God of War Ragnarok

God of War Ragnarok - Przysługi Delta Rzeki: Mari, Astrid, Gunhilda, Freya

Mateusz Wróbel | 12.12.2023, 20:17

God of War Ragnarok - Przysługi Delta Rzeki: Mari, Astrid, Gunhilda, Freya

Opis aktywności "Przysługi Delta Rzeki" w God of War Ragnarok.

Gdy rozpoczniesz misję poboczną o nazwie "Niepokój Frei" (będąc przy drugiej mistycznej bramie, rozwal zielony metal na drzewie i płyń łódką z lewej strony), dotrzesz do lokacji Delta rzeczna. W tym miejscu musisz wykonać kilka przysług nieżyjących już osób. Gdy dotrzesz do ich ciał, zacznie unosić się nad nimi duch.

Przysługa Delta Rzeki - Mari

God of War Ragnarok - Lekarstwo dla zmarłych

God of War Ragnarok - Lekarstwo dla zmarłych 2

Pierwsza osoba znajduje się na wysepce po prawej stronie lokacji. Pomów z nią, a dowiesz się, że potrzebuje ona lekarstwa. Dalszą część tej misji opisaliśmy w zakładce "Zadania poboczne Vanaheim", pod nazwą "Lekarstwo dla zmarłych". Gdy wykonasz to zadanie, zakończysz pierwszą przysługę w delcie rzeki.

Przysługa Delta Rzeki - Astrid

God of War Ragnarok - Ogród dla zmarłych
 

God of War Ragnarok - Ogród dla zmarłych 2

Dobj do ogrodów Noatun na wschód od placu pielgrzyma, oczyść lokację, a potem podejdź do ducha Astrid. Zjawa tym razem wręczy Ci zadanie o nazwie Ogród dla zmarłych i podobnie, jak w poprzednim przypadku, opisaliśmy je w zakładce "Zadania poboczne Vanaheim".

Przysługa Delta Rzeki - Gunhilda

God of War Ragnarok - Sumienie dla zmarłych

God of War Ragnarok - Sumienie dla zmarłych 2

Przepłyń na południową część delty rzeki, wyczyść wyspę naprzeciwko warsztatu krasnoludów i potem przyjmij misję od zjawy. Misję Sumienie dla zmarłych opisaliśmy w zakładce "Zadania poboczne Vanaheim".

Przysługa Delta Rzeki - Freya

Po załatwieniu trzech poprzednich przysług ta trafi na Twoje konto automatycznie.

Przysługa Delta Rzeki - Niepokój Frei

Przysługa Delta Rzeki - Niepokój Frei

Po dotarciu do świątyni Frei będziesz mógł wykonać ostatnią przysługę delty rzeki. Polega ona na ukończeniu misji Niepokój Frei, rozgrywającej się w tym regionie. Po więcej szczegółów nt. tego zadania odsyłamy do sekcji poradnika o nazwie "Zadania poboczne w Vanaheimie".

Źródło: własne

Komentarze (100)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

God of War Ragnarok - SOLUCJA

cropper