God of War Ragnarok - poradnik. Solucja, questy, walka, eksploracja, znajdźki, krainy, FAQ, porady, zdolności - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

God of War Ragnarok

God of War Ragnarok - Zaginione Sanktuarium: Żelazny Las, Angrboda, Przepowiednia, Owoce, Korzenie 

Mateusz Wróbel | 12.12.2023, 20:17

God of War Ragnarok - Zaginione Sanktuarium: Żelazny Las, Angrboda, Przepowiednia, Owoce, Korzenie 

Opis misji "Zaginione Sanktuarium: Żelazny Las, Angrboda, Przepowiednia, Owoce, Korzenie" w God of War Ragnarok.

Po zakończeniu przygody w Alfheimie teleportuj się do domu Sindriego, a potem wysłuchaj rozmowy z Tyrem, po której usiądź do stołu i zjedz posiłek. Obejrzyj długą scenkę, po której przeniesiesz się do innego świata. Wejdź w interakcję z maską za sobą, a potem wysłuchaj dialogów, po których automatycznie spadniesz niżej. Następnie podejdź do chłopca za sobą.

God of War Ragnarok - Zaginione Sanktuarium: Żelazny Las, Angrboda, Przepowiednia, Owoce, Korzenie

Po tej scence idź za wilkiem przez tętniący życiem las. Po drodze zbieraj materiały rzemieślnicze i przeskakuj przez przeszkody - podróż przez Żelazny Las jest prosta i przyjemna. Po przejściu pod zawalonym drzewem spotkasz Angrbodę. Po scence podążaj za nią w głąb lokacji. Gdy będziesz wchodził do drzew, niszcz zielony metal, klikając R2, gdy masz wyciągnięty łuk.

God of War Ragnarok - Zaginione Sanktuarium: Żelazny Las, Angrboda, Przepowiednia, Owoce, Korzenie  2

Potem wdrapuj się na skałki i przeskakuj przez przeszkody. Zabij kilka draugrów z pomocą towarzyszki i przejdź przez kolejne drzewo. Gdy towarzyszka wespnie się do góry, Ty odbij w lewo, przeskocz przez kolejne drzewo i trzymaj się lewej strony. Gdy wejdziesz na podwyższenie i zauważysz kompankę, popatrz w lewo.

God of War Ragnarok - Zaginione Sanktuarium: Żelazny Las, Angrboda, Przepowiednia, Owoce, Korzenie 3

Na drzewie po lewej stronie zauważysz zielony metal na kamieniu - strzel w niego, a otworzysz sobie przejście na drugą stronę. Tam zabijaj latające robale i otwórz legendarną skrzynię, w której znajdziesz runiczną umiejętność dla Atreusa. Potem cofnij się i wejdź na skałkę z lewej strony. Złap się krawędzi przed sobą i wejdź na górę.

God of War Ragnarok - Zaginione Sanktuarium: Żelazny Las, Angrboda, Przepowiednia, Owoce, Korzenie 4

Teraz rozwal zielony metal nad sobą i przeskocz dwukrotnie nad przepaścią, a wrócisz do Angrbody. Kawałek dalej zostaniesz zaatakowany przez draugry. Rozkazuj swojej towarzyszce, aby rzucała w nich fioletowym pyłem, a potem strzelaj z łuku we wrogów, na których znajduje się owa substancja, aby wywołać wybuch.

God of War Ragnarok - Zaginione Sanktuarium: Żelazny Las, Angrboda, Przepowiednia, Owoce, Korzenie 5

Jeśli zebrałeś runiczną umiejętności z legendarnej skrzyni chwilę temu, to będziesz mógł także skorzystać z pomocy przyzwanego jelenia. Potem przejdź dalej, dźwigając wielki kamień i ścigaj się z Angrbodą w stronę talizmanu Idiego. Nawet jeśli będziesz szybko biegł, to towarzyszka i tak wygra, więc nie masz na to wpływu.

God of War Ragnarok - Zaginione Sanktuarium: Żelazny Las, Angrboda, Przepowiednia, Owoce, Korzenie 7

Kawałek dalej zabij kilku wrogów (dowiesz się teraz, jak używać specjalnej umiejętności Angrbody). Pozbądź się ich i idź za kobietą aż do swojego ołtarza. Wysłuchaj przepowiedni, która zamieni Atreusa w wilka. Potem znowu podążaj za Angrbodą - weź nasiona i nakarm Jallę, na którą musisz potem wskoczyć.

God of War Ragnarok - Zaginione Sanktuarium: Żelazny Las, Angrboda, Przepowiednia, Owoce, Korzenie 8

Teraz czeka Cię etap misji, w której sterujesz zwierzęciem. Idź cały czas przed siebie i zbieraj owoce z drzew. Ponadto warto interesować się fantami leżącymi w wodzie - dzięki temu zbierzesz dodatkowe elementy rzemieślnicze. W pewnym momencie wdrap się na skałę, zbierz owoc i potem wróć na zwierzę (możesz także strzelić w roślinę (małżę) po prawej stronie), aby wypuściła ona przedmioty rzemeślnicze do wody).

God of War Ragnarok - Zaginione Sanktuarium: Żelazny Las, Angrboda, Przepowiednia, Owoce, Korzenie 9

Kawałek dalej powtórz czynność z wejściem na skałkę. Poczekaj, aż zwierzę nachyli drzewo w Twoją stronę, zbierz owoc i jedź do kolejnej krawędzi. Na ziemi znajdziesz kolejne 2 owoce, a potem zniszcz pomalowane niebieską farbą deski, aby otworzyć Jalli przejście pod pniem.

God of War Ragnarok - Zaginione Sanktuarium: Żelazny Las, Angrboda, Przepowiednia, Owoce, Korzenie 10

Wskocz znowu na stworzenie i idź nim do wioski Angrbody. Wyjdź z wody i idź przed siebie, w stronę zagród, a automatycznie zeskoczysz z Jalli. Wrzuć owoce do wiadra i sprawdź warsztat, w którym możesz zebrać dwa schematy i w oparciu o nie, stworzyć np. nowy łuk. Potem warto sprawdzić tabliczki z przepowiedniami, aby dodatkowo pomówić z Angrbodą.

God of War Ragnarok - Zaginione Sanktuarium: Żelazny Las, Angrboda, Przepowiednia, Owoce, Korzenie 11

Następnie biegnij do Jalli, która jest po drugiej stronie obozu. Wejdź na górę i weź korzeń przy drzewie z prawej strony. Potem znowu wsiądź na zwierzę i idź przez most. Zostaniesz zrzucony, a w trakcie walki z draugrami możesz użyć spartańskiego szału i zamienić się w wilka.

God of War Ragnarok - Zaginione Sanktuarium: Żelazny Las, Angrboda, Przepowiednia, Owoce, Korzenie 12

Po tym podejdź do Angrbody i zerwij kolejny korzeń. To wywoła kolejne starcie, podczas którego, po zapełnieniu paska, raz jeszcze możesz użyć spartańskiego szału. Potem skorzystaj z przejścia stworzonego przez draugra i wróć do Jalli.

Źródło: własne

Komentarze (99)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

God of War Ragnarok - SOLUCJA

cropper