God of War Ragnarok - poradnik. Solucja, questy, walka, eksploracja, znajdźki, krainy, FAQ, porady, zdolności - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

God of War Ragnarok

God of War Ragnarok - Ogród dla zmarłych

Mateusz Wróbel | 12.12.2023, 20:17

God of War Ragnarok - Ogród dla zmarłych

Opis misji "Ogród dla zmarłych" w God of War Ragnarok.

Drugą zjawę znajdziesz w ogrodach Noatun. Wyczyść lokację, a potem pomów z Astrid. Twoim celem będzie oczyszczenie ogrodów z trucizny, która znajduje się w tej lokacji niemalże na każdym kroku.

God of War Ragnarok - Ogród dla zmarłych

God of War Ragnarok - Ogród dla zmarłych 2

Tym razem musisz zniszczyć 3 totemy (wiadra zawieszone na linie), które wywołują truciznę (zielone strefy). Pierwszy z nich znajdziesz w małym budynku za Astrid - podejdź do dziury w murze od lewej strony i rzuć toporem w łatwopalny dzban znajdujący się przy bramie.

God of War Ragnarok - Ogród dla zmarłych 3

Drugi totem znajdziesz po lewej stronie od Astrid. Tutaj omiń kamienie od lewej strony, a za prętami także zauważysz łatwopalny element. Potem podejdź pod bramę z prawej strony od Astrid i obejdź mur od lewej strony. Wespnij się na górę, omijając truciznę z prawej strony, a potem popatrz na dziurę w murze.

God of War Ragnarok - Ogród dla zmarłych 4

Strzel w zamek, a wywołasz eksplozję i zniszczysz ostatnią truciznę w ogrodach. Wróć do zjawy, a zakończysz tę misję poboczną.

Źródło: własne

Komentarze (99)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

God of War Ragnarok - SOLUCJA

cropper