God of War Ragnarok - poradnik. Solucja, questy, walka, eksploracja, znajdźki, krainy, FAQ, porady, zdolności - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

God of War Ragnarok

God of War Ragnarok - Sumienie dla zmarłych

Mateusz Wróbel | 12.12.2023, 20:17

God of War Ragnarok - Sumienie dla zmarłych

Opis zadania pobocznego Sumienie dla zmarłych w God of War Ragnarok.

God of War Ragnarok - Sumienie dla zmarłych

God of War Ragnarok - Sumienie dla zmarłych 2

Idź na wyspę naprzeciw warsztatu krasnoludów, zabij wrogów, a potem porozmawiaj ze zjawą znajdującą się przy skałach z lewej strony. Przeskocz po zniszczonym przejściu, a będąc na ostatniej "platformie", użyj magicznych pieczęci w taki sposób, aby zniszczyć pnącza przy łańcuchu.

God of War Ragnarok - Sumienie dla zmarłych 3

Gdy zniszczysz pnącza, wejdź na górę i wyryj na krysztale runiczne słowo. Otworzy Ci to drogę do kolejnego ujścia rzeki, które prowadzi już do miejsca, w którym Freya odbyła ślub z Odynem. Wsiądź na łódź i przepłyń po otwartej przed chwilą drodze. Gdy tylko odkryjesz nowy teren (pojawi się informacja o tym na ekranie), odbij w lewo, w ujście rzeki. Dotrzesz do jaskini - zasnutego przejścia.

God of War Ragnarok - Sumienie dla zmarłych 4

Dobij na koniec lokacji i zniszcz bramę z desek z lewej strony. Potem rozwal trujące rośliny i wspinaj się po skałach do góry. Idź przed siebie, eliminując po drodze oponentów. Na końcu przejścia wbij w roślinę topór i wyeliminuj ostatniego ocalałego.

God of War Ragnarok - Sumienie dla zmarłych 5

Gdy to zrobisz, zakończysz ten cel misji i będziesz mógł swobodnie wrócić do zjawy, aby zakończyć to zadanie.

Źródło: własne

Komentarze (100)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

God of War Ragnarok - SOLUCJA

cropper