God of War Ragnarok - poradnik. Solucja, questy, walka, eksploracja, znajdźki, krainy, FAQ, porady, zdolności - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

God of War Ragnarok

God of War Ragnarok - Zniszczone więzienie

Mateusz Wróbel | 12.12.2023, 20:17

God of War Ragnarok - Zniszczone więzienie

Opis misji pobocznej "Zniszczone więzienie" w God of War Ragnarok.

Po ukończeniu gry i zebraniu wszystkich szczątków Asgardu wróć do Nilfheimu. W drodze do kruków zauważysz unoszące się w powietrzu kamienie (po lewej stronie), przez które możesz przeskoczyć. Zrób to, a aktywujesz tę misję poboczną. 

God of War Ragnarok - Zniszczone więzienie

Idź przed siebie, a potem zejdź do więzienia. Zabij kilku żołnierzy, a następnie wbij włócznię w zawór, stojąc po lewej stronie i patrząc na prawo od bramy trzymanej na związanych liniach. 

God of War Ragnarok - Zniszczone więzienie 2

Po tym zabij kolejnych wrogów i opuść łańcuch z lewej strony o jedno oczko w dół (tak, aby wbita włócznia zjechała poziom niżej, a nie dwa). Na niższym poziomie zrób to samo, co wcześniej - pozbądź się oponentów, wbij drugą włócznię w drugi zawór i znowu opuść ją poziom niżej - tym razem już na sam dół.

God of War Ragnarok - Zniszczone więzienie 3

Otwieraj cele i zabijaj opcjonalnych wrogów. Po pozbyciu się wszystkich zauważysz po drugiej stronie lokacji w celi jakąś tajemniczą postać. Aby się do niej dostać, musisz ustawić drugą włócznię dwa poziomy wyżej, a potem wrócić piętro wyżej i wejść do pomieszczenia, które było puste (to, przy którego deski są koloru niebieskiego).

God of War Ragnarok - Zniszczone więzienie 5

Potem odwróć się do góry i rozwal ścianę z kamieni. Otwórz bramę ostrzami chaosu, a potem skorzystaj z łańcucha, który ustaw tak, jak na obrazku poniżej.

God of War Ragnarok - Zniszczone więzienie 2

Na 2 piętrze od tego najniższego przeskocz po włóczni z prawej strony, a dostaniesz się do lokacji z więźniem. Pomów z nim, a zakończysz misję.

Źródło: własne

Komentarze (99)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

God of War Ragnarok - SOLUCJA

cropper