God of War Ragnarok - poradnik. Solucja, questy, walka, eksploracja, znajdźki, krainy, FAQ, porady, zdolności - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

God of War Ragnarok

God of War Ragnarok - Ostatnie szczątki Asgardu

Mateusz Wróbel | 12.12.2023, 20:17

God of War Ragnarok - Ostatnie szczątki Asgardu

Opis zadania pobocznego "Ostatnie szczątki Asgardu" w God of War Ragnarok.

Po zakończeniu gry to zadanie stanie się automatycznie dostępne w Twoim dzienniku. Musisz odwiedzić aż 10 lokacji rozsianych po niemalże każdym nordyckim świecie, a następnie wykonać w nich rozmaite czynności najczęściej skupiające się na zabiciu Einherjerów.

Szczątki Asgardu w Midgardzie, Studni Urd

Szczątki Asgardu w Midgardzie, Studni Urd

Pierwszy znacznik znajdziesz na północy Midgardu. Jedź w stronę skał, po których wcześniej szedłeś, aby odszukać Panie Losu (Norny). Skorzystaj z przejścia z prawej strony, a potem dostań się do obozu wrogów. Gdy ich wybijesz, przeszukaj skrzynię, z której dobiega poświata koloru czerwonego. Gdy ją sprawdzisz, automatycznie zbierzesz pierwszy kawałek szczątków Asgardu.

Pozostałe szczątki Asgardu

Tak naprawdę pozostałe znaczniki polegają na tym samym - zabijaniu Einherjerów. Odwiedź Ratatoska, aby odebrać nasiona do pozostałych teleportów i odblokuj sobie mistyczne bramy z poziomu widoku na całą mapę, gdy będziesz korzystał z owej mistycznej bramy. Potem szukaj po mapach pozostałych miejsc ze szczątkami Asgardu i sprawdzaj dziennik, aby dowiedzieć się, w których miejscach się znajdują.

Po zebraniu wszystkich szczątków Asgardu misja dobiegnie końca.

Źródło: własne

Komentarze (99)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

God of War Ragnarok - SOLUCJA

cropper