God of War Ragnarok - poradnik. Solucja, questy, walka, eksploracja, znajdźki, krainy, FAQ, porady, zdolności - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

God of War Ragnarok

God of War Ragnarok - Trzęsąca się jama

Mateusz Wróbel | 12.12.2023, 20:17

God of War Ragnarok - Trzęsąca się jama

Opis misji pobocznej "Trzęsąca się jama" w God of War Ragnarok.

Po dotarciu do zapadliska od wschodniej części równin biegnij na zachód, a spotkasz skrzynię Norn z pieczęciami, które musisz podpalić. 

God of War Ragnarok - Trzęsąca się jama

Gdy będziesz blisko jej, poczujesz na własnej skórze wstrząsy czegoś, co znajduje się na arenie przed Tobą, a dokładniej pod ziemią. Misja aktywuje się automatycznie i możesz ją kontynuować, wchodząc do jaskini przez wejście z prawej strony (od miejsca, z którego jedziesz po linie).

God of War Ragnarok - Trzęsąca się jama 2

Przejdź obok trującej rośliny i zabij wrogów, zamrażając ich toksyczne źródło. Potem miń tablicę z wiedzą i odbij w prawo. Skorzystaj z haka, aby przejść na drugą stronę zapadliska. Na kolejnej, wielkiej arenie natkniesz się na smoka, który zabija wrogów. Pozbądź się najpierw tych zwykłych oponentów, a potem zacznij rozwalać kolumny, na których znajduje się ogromne zwierzę.

God of War Ragnarok - Trzęsąca się jama 3

Gdy zniszczysz dwie z nich, aktywujesz misję poboczną. Podbiegnij do prawej strony i dźwignij bramę z pomocą dźwigni z łańcucha. Rozwal pnącza, zamroź roślinę trującą i przejdź przez szczelinę. Miń ducha, a w lokacji z wrogami podpal pnącza nad sobą, aby móc szybko przejść na drugą stronę. Potem przeciśnij się przez tunel i rozpocznij walkę ze smokiem.

God of War Ragnarok - Trzęsąca się jama 4

Mogłeś spotkać już takiego przeciwnika dwa razy, więc nie powinieneś mieć kłopotu z jego pokonaniem. Postaraj się jednak trafić włócznią w jego dwa czułe punkty na łapach, a powalisz go na kilka sekund i będziesz mógł okładać orężem. Po zabiciu smoka misja dobniegnie końca.

Źródło: własne

Komentarze (100)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

God of War Ragnarok - SOLUCJA

cropper