God of War Ragnarok - poradnik. Solucja, questy, walka, eksploracja, znajdźki, krainy, FAQ, porady, zdolności - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

God of War Ragnarok

God of War Ragnarok - Ostrza chaosu nie zadają obrażeń, jak zniszczyć ochronę z ognia?

Mateusz Wróbel | 12.12.2023, 20:17

God of War Ragnarok - Ostrza chaosu nie zadają obrażeń, jak zniszczyć ochronę z ognia?

Co zrobić, gdy ostrza chaosu nie zadają obrażeń?

W grze God of War Ragnarok spotkasz wielu oponentów, którzy specjalizują się w używaniu umiejętności ognia. Niektórzy są tak zaawansowani, że posiadają nawet swego rodzaju ochronę z ognia, która pozwala im unikać obrażeń od broni skupiających się na tym żywiole. 

f2

Ową ochronę zauważysz wtedy, gdy na pasku zdrowia przeciwnika widać zamek przypominający łańcuch, a także czerwono-czarny kolor HP. Oznacza to, że wróg jest odporny na ciosy z ostrzy chaosu do momentu, gdy zniszczysz jego ochronę. Jak to jednak zrobić? Jest to bardzo proste.

Musisz wziąć do ręki topór Lewiatan i okładać oponenta tą bronią. Ochrona z ognia bardzo szybko zostanie zniszczona - czy to w walce na bliski, czy też daleki dystans. Gdy już ją zniszczysz, będziesz mógł atakować oponenta również drugim orężem, który do tego momentu nie zabierał przeciwnikowi punktów życia.

  • To rozwiązanie działa również w drugą stronę, gdy wróg posiada ochronę w postaci mrozu (niebieski pasek zdrowia).
Źródło: własne

Komentarze (100)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

God of War Ragnarok - SOLUCJA

cropper