God of War Ragnarok - poradnik. Solucja, questy, walka, eksploracja, znajdźki, krainy, FAQ, porady, zdolności - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

God of War Ragnarok

God of War Ragnarok - Zarośla, jak spalić, zniszczyć, aby przejść dalej?

Mateusz Wróbel | 12.12.2023, 20:17

God of War Ragnarok - Zarośla, jak spalić, zniszczyć, aby przejść dalej?

Jak niszczyć zarośla i dostawać się w ukryte miejsca w God of War Ragnarok?

Chcąc wymaksować grę czy nawet wykonać misje fabularne, przyjdzie Ci niszczyć zarośla. Tych w God of War Ragnarok znajdziesz naprawdę sporo, bo oprócz zarośniętych skrzyń znajdziesz także wiele krzaków w losowych miejscach, które uniemożliwią Ci przejście dalej.

God of War Ragnarok - Przetrwać Fimbulvinter: Most, Łowczyni, Przepowiednia Atreusa, Dom Sindriego

Jak niszczyć owe zarośla? Sprawa wygląda bardzo prosto, a to dlatego, że w porównaniu z God of Warem z 2018 roku, posiadasz niemalże od początku gry ostrza chaosu. Dzięki tej broni możesz wycelować łańcuchami w zarośla (L1), a następnie przytrzymać klawisz R2, który wywoła potężny ogień wędrujący od protagonisty do aż owych zarośli. Po tym automatycznie zostaną one spopielone, a Ty będziesz w stanie iść dalej.

Aby niszczyć zarośla, potrzebujesz więc ognia. Z racji tego, że nie zawsze będziesz sterował Kratosem w God of War Ragnarok, Atreus nie będzie mógł ich wszystkich zniszczyć. Do niektórych lokacji, do których dostajesz się najpierw synem boga wojny, będziesz musiał potem wrócić głównym bohaterem serii i wykorzystać owe ostrza chaosu.

  • Powyżej zostały opisane zarośla koloru niebieskiego. Na zarośla koloru czerwonego, obrastające najczęściej skrzynie, potrzebujesz innego sposobu, który opisaliśmy na kolejnej stronie poradnika.
Źródło: własne

Komentarze (99)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

God of War Ragnarok - SOLUCJA

cropper