God of War Ragnarok - poradnik. Solucja, questy, walka, eksploracja, znajdźki, krainy, FAQ, porady, zdolności - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

God of War Ragnarok

God of War Ragnarok - Hjalti Spokojna: Nagrobek berserków - Alfheim

Mateusz Wróbel | 11.11.2022, 21:50

God of War Ragnarok - Hjalti Spokojna: Nagrobek berserków - Alfheim

Jak pokonać Hjalti Spokojną, berserka w północnej części Alfheimu?

W regionie Zakazane Piaski spotkasz berserka. To Hjalti Spokojna - jak sama nazwa sugeruje, przeciwnik nie jest aż nadto wymagający:

God of War Ragnarok - Hjalti Spokojna: Nagrobek berserków - Alfheim

  • Wróg po uniesieniu się w powietrze albo zacznie strzelać do Ciebie trującymi wiązkami (wykonaj unik dopiero wtedy, gdy wypuści już je ze swojej broni - inaczej zostaniesz trafiony), albo zaszarżuje na Ciebie i wbije młot w ziemię - w tym przypadku wystarczy jedynie odskoczyć, gdy przeciwniczka będzie zmierzała w Twoją stronę.
  • Gdy wróg ładuje swoje bronie, szybko podbiegnij do niego i wykonaj przełamanie tarczą - inaczej naładuje oręże i zacznie zadawać większe obrażenia.
  • Przeciwniczka potrafi teleportować się za Twoje plecy. Warto ją oznaczyć, bo jeśli znajdzie się za Tobą, na pewno Cię od razu zaatakuje, a Ty nie będziesz gotowy się obronić.
  • Przeciwniczkę najlepiej zabić, nakładając na nią efekt trucizny i oszałamiając ją magicznymi strzałami. Ponadto dobrze spisze się tutaj włócznia, bo przeciwniczka lubi od Ciebie odskakiwać, a ponadto nie jest bardzo mobilna.
Źródło: własne

Komentarze (97)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

God of War Ragnarok - SOLUCJA

cropper