God of War Ragnarok - poradnik. Solucja, questy, walka, eksploracja, znajdźki, krainy, FAQ, porady, zdolności - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

God of War Ragnarok

God of War Ragnarok - Skjothendi Nieomylna: Nagrobek berserków - NIflheim

Mateusz Wróbel | 12.12.2023, 20:17

God of War Ragnarok - Skjothendi Nieomylna: Nagrobek berserków - NIflheim

Jak pokonać Skjothendi Nieomylna, berserka we wschodniej części Pól Mgieł w Niflheimie?

Po zakończeniu gry wróć mistyczną bramą do Pól Mgieł w Niflheimie i dotrzyj do jedynego tutaj nagrobku, aby aktywować starcie z wyżej wymienionym bossem.

Jak pokonać Skjothendi Nieomylną? Oto kilka porad:

God of War Ragnarok - Skjothendi Nieomylna: Nagrobek berserków - NIflheim

  • Po tym, jak tylko rozpoczniesz walkę, warto od razu nałożyć na przeciwniczkę efekt trucizny - rozkazując zrobić to Frei czy użyć własnego talizmanu, o ile takowy posiadamy.
  • Gdy wróg nałoży na siebie efekt bifrostu, możesz blokować ciosy tarczą w odpowiednim momencie, ale nie wybiją one wroga z rytmu, a jedynie sprawią, że nie zostałeś oszołomiony. Lepiej w takich przypadkach nie ryzykować (blokować), a po prostu zrobić unik i poczekać, aż wróg skończy serię uderzeń.
  • Gdy wróg uniesie się w powietrzu i zacznie wypuszczać w Twoją stronę kule z bifrostu, blokuj je tarczami. Tak samo zachowuj się w przypadku fal puszczanych po ziemi - je blokuj tarczą, bo inaczej zostaniesz uderzony i stracisz HP.
  • Gdy wróg uniesie się w powietrzu i zacznie szykować się do uderzenia w ziemię, patrz pod nogi i unikaj zielonych stref, bo na nie zawsze spada przeciwniczka.
  • Gdy przeciwniczka stoi przy Tobie i ładuje atak, odsuń się od niej i wyciągnij tarczę w odpowiednim momencie, aby nie dostać bifrostem.
  • Gdy przeciwniczka jest na ziemi, ale znajduje się daleko od Ciebie, przyszykuj się na skrócenie dystansu sygnalizowanego żółtym ciosem - berserk potrafi teleportować się do Ciebie i wykonać uderzenie, którego musisz uniknąć. Potem wyprowadź kontrę, bo oponent po tym ataku przez 2-3 sekundy jest zdezorientowany.
  • Tradycyjnie używaj wszystkich broni, a przede wszystkim runicznych umiejętności, aby nałożyć na wroga rozmaite efekty sprawiające, że będziesz zadawał mu więcej obrażeń. Ponadto pamiętaj o możliwości przerywania ataku nie do zablokowania poprzez użycie gniewu (spartańskiego szału podzielonego na 4 paski). Warto w przypadku tego rodzaju spartańskiego gniewu posiadać także kamień wskrzeszenia berserka i po reanimacji zużyć 4 automatycznie zregenerowane paski gniewu, które na pewno zadadzą wrogowi masę obrażeń.
Źródło: własne

Komentarze (99)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

God of War Ragnarok - SOLUCJA

cropper