God of War Ragnarok - poradnik. Solucja, questy, walka, eksploracja, znajdźki, krainy, FAQ, porady, zdolności - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

God of War Ragnarok

God of War Ragnarok - Blokowanie się krain i zadań, czy występuje?

Mateusz Wróbel | 12.12.2023, 20:17

God of War Ragnarok - Blokowanie się krain i zadań, czy występuje?

Czy w God of War Ragnarok dochodzi do blokowania się krain i zadań wraz z postępem fabularnym?

God of War Ragnarok zabiera nas tak naprawdę do wszystkich 9 krain dostępnych w nordyckim świecie. Odwiedzamy w tej odsłonie nie tylko Midgard czy Jotunheim, ale również Svartalfheim czy Vanaheim. Cztery światy są ogromne i można je nawet nazwać HUB-ami.

W Vanaheimie, Svartalfheimie, Midgardzie oraz Alfheimie będziemy mieli okazję wykonać również wiele zadań pobocznych w przerwie od głównej fabuły. Czy jednak dochodzi do blokowania się krain czy usunięcia zadań pobocznych wraz z postępem fabularnym?

Okazuje się, że nie. Żaden z questów nie zostaje usunięty nawet po tym, jak przeżyjemy tytułowy ragnarok, wojnę bogów. Po zakończeniu tytułu mamy okazję rozwiązać wszystkie niedokończone sprawy, więc nie musicie się martwić tymi elementami, jeśli chcecie najpierw skupić się na głównej opowieści.

Źródło: własne

Komentarze (100)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

God of War Ragnarok - SOLUCJA

cropper