God of War Ragnarok - poradnik. Solucja, questy, walka, eksploracja, znajdźki, krainy, FAQ, porady, zdolności - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

God of War Ragnarok

God of War Ragnarok - W zasięgu wzroku

Mateusz Wróbel | 12.12.2023, 20:17

God of War Ragnarok - W zasięgu wzroku

Opis misji "W zasięgu wzroku" w God of War Ragnarok.

Po dotarciu do krateru w misji "Zapach przetrwania" odbij w lewo i przeskocz na drugą stronę równin. Na zachodzie lokacji natkniesz się na truchło jelenia, które po zbadaniu aktywuje nową misję poboczną.

God of War Ragnarok - W zasięgu wzroku

Musisz poszukać pozostałych zwierząt ze śladami, które zostawia pożeracz dusz. Tym samym trzymaj się skały po lewej stronie i biegnij przed siebie, a znajdziesz kolejną ofiarę - tym razem kozła. Potem zabij wiwernę w centrum lokacji i podejdź do dzika leżącego na prawo od zwykłej skrzyni.

God of War Ragnarok - W zasięgu wzroku 2

Gdy je zbadasz, krąż wokół tego placu, a pożeracz dusz finalnie dotrze na arenę. Jeśli będzie z nim smok, to chowaj się za skałami, aby uniknąć ognia, którym zieje. Z kolei pożeracza dusz zabijesz tak, jak zwykle.

God of War Ragnarok - W zasięgu wzroku 3

Skorzystaj z toporu i rzucaj w jego serce, gdy się odsłoni. Potem, gdy celnie trafisz, zbierz kulkę, która wyleciała z jego serca i rzuć nią w klatkę piersiową wroga, aby go ogłuszyć i zadać mu sporo obrażeń. Po walce misja dobiegnie końca.

Źródło: własne

Komentarze (99)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

God of War Ragnarok - SOLUCJA

cropper