God of War Ragnarok - poradnik. Solucja, questy, walka, eksploracja, znajdźki, krainy, FAQ, porady, zdolności - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

God of War Ragnarok

God of War Ragnarok - Szlak zniszczenia

Mateusz Wróbel | 12.12.2023, 20:17

God of War Ragnarok - Szlak zniszczenia

Opis misji pobocznej "Szlak zniszczenia" w God of War Ragnarok.

Dotrzyj do miejsca, w którym znajduje się troll rzucający w Ciebie kamieniami. Zabij go i otwórz sobie przejście przez drzewo znajdujące się nad rzeką - będziesz mógł przez nie przejść wtedy, gdy ustawisz porę dnia jako popołudnie przy niebieskim ołtarzu. Potem miń jelenia pór roku i biegnij cały czas do góry, a następnie przeciśnij się przez szczelinę, aby dostać się do lokacji, w której znajdował się smok.

God of War Ragnarok - Szlak zniszczenia

Zeskocz w dół. W klatce rzuć toporem w mechanizm nad Tobą i szybko wyjdź z niej. Potem odwróć się za siebie i otwórz bramę, która prowadzi do małej lokacji z prostymi do pokonania stworzeniami. Możesz zabić jednego, ale postaraj się zwabić tego drugiego do klatki. Gdy potwór będzie blisko niej, otwórz ją, uderzając w drewnianą tarczę nad Tobą.

God of War Ragnarok - Szlak zniszczenia 2

Zadanie jest tak zaprojektowane, aby przeciwnik od razu wszedł do klatki. Wtedy przyzwij topór, a potem chwyć za łańcuch i pociągnij go na samą górę, aby zwabić smoka. Wróć teraz drogą (tą, którą przeszedłeś wcześniej - najlepiej przez drzewo) do leża i pozbądź się przeciwnika. Walka wygląda podobnie, jak w przypadku poprzednich smoków.

Po starciu misja dobiegnie końca.

Źródło: własne

Komentarze (100)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

God of War Ragnarok - SOLUCJA

cropper