God of War Ragnarok - poradnik. Solucja, questy, walka, eksploracja, znajdźki, krainy, FAQ, porady, zdolności - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

God of War Ragnarok

God of War Ragnarok - Pnącza (czerwone grzyby), jak zniszczyć?

Mateusz Wróbel | 12.12.2023, 20:17

God of War Ragnarok - Pnącza (czerwone grzyby), jak zniszczyć?

Jak zniszczyć pnącza przypominające czerwone grzyby w God of War Ragnarok?

Zwykłe zarośla, świecące na niebieski kolor, możesz bardzo łatwo zniszczyć bez niczyjej pomocy. Wystarczy, że wbijesz w nie ostrza chaosu i poprowadzisz przez łańcuch kulę ognia, która spali ową przeszkodę. Inaczej wygląda jednak sprawa z pnączami, przypominającymi czerwone grzyby na gałęziach. Ich nie zniszczysz samodzielnie.

Po raz pierwszy owe pnącza spotkasz w Vanaheimie, gdy będziesz ten rozdział przechodził z nowymi towarzyszami.

God of War Ragnarok - Pnącza (czerwone grzyby), jak niszczyć?

Już jednak w pierwszej lokacji znajdziesz skrzynie oplątane rzeczonymi pnączami. Nie zniszczysz ich aż do momentu pchnięcia wątku fabularnego. Musisz wykonać pierwszy z główny celów dotyczący klątwy Frei, po czym kobieta automatycznie w pewnym momencie przygody powie Ci, w jaki sposób może pomóc Kratosowi w eliminowaniu tych pnącz.

Musisz korzystać z jej efektu, a gdy zostanie on nałożony na pnącza, wbij w specjalną tarczę ostrza chaosu i wyprowadź kulę ognia po łańcuchach - podobnie, jak przy zaroślach. To sprawi, że pnącze się spalą, a Ty dostaniesz się do wcześniej niedostępnych miejsc (wspólnie z Freyą) bez żadnego problemu.

Pnacza gow ragnarok

  • Pamiętaj przy tym, że magiczne pieczęcie możesz ze sobą łączyć. Jeśli ustawisz trzy koło siebie i będą się one na siebie nakładać, to wystarczy, że dostarczysz tylko do jednej pieczęci ogień, a reszta pieczęci także ulegnie zniszczeniu. To łatwy sposób na niszczenie oddalonych od siebie pieczęci czy dosięganie nimi palenisk.
Źródło: własne

Komentarze (99)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

God of War Ragnarok - SOLUCJA

cropper