God of War Ragnarok - poradnik. Solucja, questy, walka, eksploracja, znajdźki, krainy, FAQ, porady, zdolności - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

God of War Ragnarok

God of War Ragnarok - PS4 a PS5, ile kosztuje ulepszenie gry pod next-gena?

Mateusz Wróbel | 12.12.2023, 20:17

God of War Ragnarok - PS4 a PS5, ile kosztuje ulepszenie gry pod next-gena?

Jaka jest cena ulepszenia God of War Ragnarok z PS4 na PS5?

God of War Ragnarok to kolejna gra z ostatnich miesięcy od Sony, która trafia na obie generacje konsol. W nową przygodę Kratosa i Atreusa zagrają nie tylko posiadacze konsol PS5, ale również PS4. Japońska korporacja nie chce na razie całkowicie odsuwać się od społeczności ósmej generacji konsol, liczącej przeszło 100 mln użytkowników.

Niestety, ale God of War Ragnarok nie podąża drogą Horizon Forbidden West i chętni nie ulepszą owej produkcji w wersji PS4 do wersji PS5 za darmo. Po włożeniu płytki dostosowanej pod sprzęt PS4 wciąż będziemy mogli wykonać ulepszenie, ale nie będzie ono darmowe.

Przechodząc do sklepu i wybierając nabycie wersji PS5, przyjdzie nam zapłacić równe 10 dolarów, co na polską walutę daje około 40/50 złotych. Biorąc pod uwagę to, że wersja na PS4 jest tańsza od tej na PS5 w elektromarketach jedynie o 20 złotych, posiadacze obecnej generacji konsol powinni nabyć wersję dedykowaną PS5, bo na kupnie rzeczonego ulepszenia nie zyskają.

Źródło: własne

Komentarze (100)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

God of War Ragnarok - SOLUCJA

cropper