God of War Ragnarok - poradnik. Solucja, questy, walka, eksploracja, znajdźki, krainy, FAQ, porady, zdolności - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

God of War Ragnarok

God of War Ragnarok - Oczy Odyna (Niflheim) i Kruki Odyna

Mateusz Wróbel | 12.12.2023, 20:17

God of War Ragnarok - Oczy Odyna (Niflheim) i Kruki Odyna

Opis misji Oczy Odyna, rozgrywającej się w krainie Niflheim w God of War Ragnarok.

Po zakończeniu głównej przygody w Svartalfheimie i zrekrutowaniu Tyra, otrzymasz możliwość pójścia do Niflheimu i zainteresowaniem się wyzwań, które nakładają się na misję o nazwie Oczy Odyna. W tym samym zadaniu musisz zniszczyć łącznie 48 kruków Odyna, lecz ich misję opisaliśmy w zakładce "znajdźki" w poradniku do God of War Ragnarok.

W tym miejscu opiszemy jedynie zadanie rozgrywające się w krainie Niflheim. Po dotarciu na miejsce idź przed siebie, do góry. Omiń Broka, a dotrzesz do drzewa z krukami i aż sześcioma legendarnymi skrzyniami.

God of War Ragnarok - Oczy Odyna (Niflheim) i Kruki Odyna

Otwórz pierwszą od lewej i jeśli do tej pory udało Ci się zniszczyć wystarczającą ilość kruków Odyna, zainteresuj się kolejnych legendarnymi skrzyniami. Jeśli nie, to wróć tutaj później. Dopiero po otwarciu wszystkich sześciu skrzyń z łupami będziesz mógł kontynuować to zadanie poboczne.

Gdy rozwalisz wszystkie kruki, wróć tutaj i zmierz się ze strażniczką Kruków. Po starciu misja dobiegnie końca.

Źródło: własne

Komentarze (100)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

God of War Ragnarok - SOLUCJA

cropper