God of War Ragnarok - poradnik. Solucja, questy, walka, eksploracja, znajdźki, krainy, FAQ, porady, zdolności - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

God of War Ragnarok

God of War Ragnarok - Legendarne skrzynie: Niflheim

Mateusz Wróbel | 11.11.2022, 21:50

God of War Ragnarok - Legendarne skrzynie: Niflheim

Wszystkie Legendarne skrzynie w krainie Niflheim w God of War Ragnarok.

W krainie NIflheim znajdziemy łącznie 7 legendarnych skrzyń. To, gdzie i w jaki sposób je zdobyć, przedstawiamy poniżej:

Legendarna skrzynia - Drzewo Kruków

God of War Ragnarok - Oczy Odyna (Niflheim) i Kruki Odyna

Sześć legendarnych skrzyń znajdziesz w Niflheimie. Podejdź do wielkiego drzewa z krukami, a zauważysz owe skrzynie po lewej i prawej stronie. Jeśli będziesz znajdował, a potem eliminował kruki Odyna rozsiane po wszystkich krainach, będziesz mógł stopniowo otwierać kolejne skrzynie.

To, gdzie znajdują się kruki Odyna, opisaliśmy w zakładce znajdźki.

Legendarna Skrzynia - Zniszczone więzienie

Siódma legendarna skrzynia w Niflheimie znajduje się w zniszczonym więzieniu. Dostaniesz się tutaj po zakończeniu gry, wraz z Freyą. Podczas wykonywania owej misji zauważysz skrzynię Norn drugim piętrze od dołu. Aby się do niej dostać, znajdź na trzecim piętrze od dołu celę z niebieskimi deskami, a potem popatrz się za siebie, na górę, a znajdziesz kamienistą ścianę, którą możesz rozwalić. Potem podejdź do włóczni i ustaw tę po lewej stronie tak, abyś mógł z tej pozycji wdrapać się na górę. Jeśli włócznia jest za nisko lub za wysoko, wróć o jedno piętro w dół i skorzystaj z łańcucha, aby podnieść mechanizm lub obniżyć go o jedno oczko.

Legendarna Skrzynia - Zniszczone więzienie

Legendarna Skrzynia - Zniszczone więzienie 2

Źródło: własne

Komentarze (97)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

God of War Ragnarok - SOLUCJA

cropper