God of War Ragnarok - poradnik. Solucja, questy, walka, eksploracja, znajdźki, krainy, FAQ, porady, zdolności - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

God of War Ragnarok

God of War Ragnarok - Konfrontacja: Powrót do wioski Frejra, Magia Pieczęci Frei, Wyjście z Vanaheimu

Mateusz Wróbel | 12.12.2023, 20:17

God of War Ragnarok - Konfrontacja: Powrót do wioski Frejra, Magia Pieczęci Frei, Wyjście z Vanaheimu

Opis misji "Konfrontacja: Powrót do wioski Frejra, Magia Pieczęci Frei, Wyjście z Vanaheimu" w God of War Ragnarok.

Po walce z Nidhoggiem wróć do obozu Frejra. Przejdź przez drzwi, które poprowadziły Cię do strażnicy i zniszcz pnącza, korzystając z pomocy Frei. Kobieta nałoży na nie efekt, a potem wbij w niego ostrza chaosu, aby niszczyć tego typu przeszkody. Następnie wejdź na arenę z wrogami, a nauczysz się używać umiejętności nowej towarzyszki.

God of War Ragnarok - Konfrontacja: Powrót do wioski Frejra, Magia Pieczęci Frei, Wyjście z Vanaheimu

Pozbądź się przeciwników i przejdź pod gruzami dalej. Zniszcz wypluwającą jad roślinkę przed Tobą, a potem podejdź do rośliny trującej. Łącznie są dwie, więc nie możesz wbić do jednej z nich topora i przebiec dalej. W tym celu strzel w każdą z nich efektem Freyi, a dopiero potem uderz je toporem.

God of War Ragnarok - Konfrontacja: Powrót do wioski Frejra, Magia Pieczęci Frei, Wyjście z Vanaheimu 2

Dzięki temu rośliny zostaną zamrożone nawet wtedy, kiedy nie będzie wbity w nie topór. Potem wskocz na skałki z prawej strony i zabij nowych wrogów, nakładając na nie efekt Frei i rzucając w oponentów toporem. Potem podziwiaj krajobraz i przejdź do miejsca z kolejnymi oponentami.

God of War Ragnarok - Konfrontacja: Powrót do wioski Frejra, Magia Pieczęci Frei, Wyjście z Vanaheimu 3

Zabij ich na wszelkie możliwe sposoby i zejdź na dolny poziom. Po prawej stronie znajdziesz przejście pod drzewami, które poprowadzi Cię do rzeki. Tutaj będziesz musiał z kolei wykorzystać magię pieczęci Frei i połączyć efekty w taki sposób, aby pnącza zostały zniszczone.

God of War Ragnarok - Konfrontacja: Powrót do wioski Frejra, Magia Pieczęci Frei, Wyjście z Vanaheimu 4

Ustaw więc dwa żywioły na pierścieniu z lewej strony i jeden na pnączach. Potem przeskocz na drugą stronę i rozpocznij walkę z kolejnymi oponentami. Po tym podejdź do skały i przesuwaj się w lewą stronę. Przejdź po drzewie, a potem wejdź do jaskini, ciągle rozmawiając z Freyą. Finalnie wrócisz do obozu Frejra, gdzie obejrzysz długi filmik przerywnikowy, po którym wykonaj polecenia Broka. Zbierz Mimira i pomów z członkami obozu (np. Lundą czy elfami, którzy wręczą Ci zadania poboczne).

God of War Ragnarok - Konfrontacja: Powrót do wioski Frejra, Magia Pieczęci Frei, Wyjście z Vanaheimu 5

Gdy załatwisz sprawę w obozie, wyjdź z niego szczeliną z prawej strony od dwóch krasnoludów. Idź przed siebie (dowiesz się także, jak zmieniać wyposażenie Frei, Twojej głównej sojuszniczki), a potem podejdź do zamka, który teraz będziesz w stanie otworzyć dzięki pomocy kompanki. Tym samym otworzysz sobie nowe przejście.

God of War Ragnarok - Konfrontacja: Powrót do wioski Frejra, Magia Pieczęci Frei, Wyjście z Vanaheimu 6

Użyj ostrzy chaosu i znowu wykonaj wiązkę z magicznych pieczęci, aby zniszczyć pnącza. Potem zmień strzały Frei, a zniszczysz zielony metal na pniu drzewa. Wsiądź do łódki i płyń przed siebie, a dotrzesz do nowej mistycznej bramy, przez którą możesz przejść, aby kontynuować wątek fabularny w domu Sindriego. Możesz też załatwić inne rzeczy w Vanaheimie czy innej krainie - teraz masz na to czas.

  • Uwaga! Jeśli pójdziesz do domu Sindriego i porozmawiasz z Atreusem w domu, to rozpoczniesz kolejną sekwencję fabularną!
Źródło: własne

Komentarze (100)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

God of War Ragnarok - SOLUCJA

cropper